Zamieszczone notki prasowe pochodzą ze źródeł ogólnodostępnych, zostały przesłane przez rzeczników prasowych lub pobrane z zewnętrznych biur prasowych za zgodą odpowiednich osób.
biuro.biuroprasowe.pl
Wakacyjna kropla życia
W najbliższy poniedziałek, 27 lipca przy głównym wejściu do Portu Łódź, pojawi się mobilny punkt poboru krwi. Chętni będą mogli zbadać się oraz oddać krew, która zasili Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Łodzi. Akcja „Wakacyjna kropla życia” będzie się odbywać cyklicznie, w każdy poniedziałek do końca sierpnia.
Uncategorized
2015-07-23, 10:10
biuro.biuroprasowe.pl
Poznaj prawdziwą moc ziół i przypraw!
Z dobrodziejstw natury warto korzystać nie tylko ze względu na ich wyjątkowy smak. Aromatyczne zioła i przyprawy Appetita, które wykorzystujemy do urozmaicenia naszych potraw, mają wiele właściwości prozdrowotnych. To prawdziwi sprzymierzeńcy dobrego samopoczucia i pięknego wyglądu.
Uncategorized
2015-07-15, 17:19
biuro.biuroprasowe.pl
Mega wypoczynek z Mega Grami
Znane i lubiane od lat szachy, warcaby czy domino tego lata zobaczymy w zupełnie nowej odsłonie. A wszystko za sprawą niezwykłego wydarzenia. Na Patio Portu Łódź pojawi się sześć wielkich plansz, na których odbywać się będzie pierwszy w Polsce Festiwal Maxi Gier Planszowych. 
Uncategorized
2015-07-14, 12:04
biuro.biuroprasowe.pl
Adventure Media dla IPOsystem
Adventure Media zajmie się obsługą public relations IPOsystem – inteligentnego systemu zarządzającego procesem produkcji, którego twórcą jest firma UIBS Teamwork z Rybnika.
Uncategorized
2015-06-16, 16:17
biuro.biuroprasowe.pl
Uszyj sobie pościel z Andropolu
Andropol SA, producent tkanin bawełnianych, wprowadza nowość w sprzedaży internetowej. Satynową tkaninę pościelową można teraz kupić na metry i samemu uszyć pościel w dowolnym rozmiarze.
Uncategorized
2015-04-29, 21:17
biuro.biuroprasowe.pl
RAFAKO oferuje dobry zawód i kwalifikacje
Niebawem ruszy nabór do szkół ponadgimnazjalnych. RAFAKO wspólnie z Zespołem Szkół Mechanicznych oferuje atrakcyjny system nauczania. Kształci w zawodzie ślusarz, specjalność spawalnictwo. Praktyczna nauka zawodu odbywa się w Ośrodku Szkolenia Zawodowego RAFAKO, a przedmiotów teoretycznych młodzież uczy się w ZSM. Nabór potrwa do 30 maja.
Uncategorized
2015-04-29, 21:16
biuro.biuroprasowe.pl
Słodownia Strzegom wyróżniona Rakietą Biznesu TAURON
W tegorocznej edycji ogólnopolskiego plebiscytu Tauron Rakiety Biznesu, w którym nagradzane są najbardziej efektywne przedsiębiorstwa w Polsce, strzegomska słodownia zwyciężyła w kategorii „Biznes w Służbie Społecznej”. 
Uncategorized
2014-11-28, 23:01
biuro.biuroprasowe.pl
Belgijski Festiwal Filmowy w Kinie Nowe Horyzonty
Miłość i nienawiść, radość i łzy to tylko niektóre z emocji jakie będą towarzyszyć kinomanom, którzy będą gośćmi tegorocznego festiwalu. We Wrocławiu w Kinie Nowe Horyzonty. Już 2 i 3 grudnia Belgijska Izba Gospodarcza wraz ze Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty zapraszają na to wyjątkowe wydarzenie. To filmowe spotkanie, które odbędzie się w ramach tegorocznych Dni Belgijskich, zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających kinomanów.
Uncategorized
2014-11-28, 23:00
biuro.biuroprasowe.pl
Ile kosztują w Warszawie najtańsze nowe mieszkania
Jak zmieniają się ceny na warszawskim rynku deweloperskim? Ile trzeba wydać za najniżej wycenioną kawalerkę?       
Uncategorized
2014-11-28, 22:59
biuro.biuroprasowe.pl
Polacy świąteczne prezenty kupują na kredyt
Wyniki badania Ipsos przeprowadzonego na zlecenie Profi Credit
Uncategorized
2014-11-27, 20:13
biuro.biuroprasowe.pl
Warstwa po warstwie - SmartWool, gdy jest zimno
Robi się coraz zimniej, a będzie jeszcze gorzej. Wszystkim, którym doskwierają niskie temperatury, polecamy wykonaną z naturalnych włókien odzież SmartWool. Połączona w warstwy będzie jeszcze lepiej działać!
Uncategorized
2014-11-27, 20:12
biuro.biuroprasowe.pl
Polscy konsumenci mogą już płacić z PayPal w sklepie internetowym Tchibo
Każdy odwiedzający sklep internetowy Tchibo w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert będzie mógł płacić w jeszcze szybszy i łatwiejszy sposób. Od teraz Tchibo akceptuje bowiem także płatności PayPal. - Systemy płatnicze stanowią dziś kluczowy element biznesów internetowych chcących zaoferować konsumentom najlepsze doświadczenie zakupowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z uruchomienia współpracy z PayPal, dzięki której nasi klienci mogą cieszyć się tą wyjątkowo wygodną i bezpieczną formą płacenia za swoje zakupy – mówi Jacek Jaworski, Dyrektor Ecommerce Tchibo Warszawa Sp. z o.o.
Uncategorized
2014-11-19, 23:09
biuro.biuroprasowe.pl
Szybki posiłek podczas wędrówki - dania Trek'n Eat w 10 minut
Liofilizaty w około 90 procentach zachowują nie tylko kształt, barwę, smak i aromaty potrawy, ale przede wszystkim witaminy i wszystkie składniki odżywcze. Są zakonserwowane bez użycia konserwantów, ponieważ powstają poprzez usunięcie wody ze składników dania. Mogą w takiej formie być przechowywane nawet kilka lat! Doceniane są przez podróżników, himalaistów, wspinaczy, rowerzystów, kajakarzy i wszystkich przedstawicieli aktywnych sportów, którym zależy na wadze plecaka i szybkim przyrządzeniu jedzenia. Wystarczy danie zalać przegotowaną wodą, odczekać około dziesięciu minut i już można spożywać pełnowartościowy posiłek!
Uncategorized
2014-11-19, 23:09
biuro.biuroprasowe.pl
Bezpieczeństwo to nie inwigilacja
Wyposażenie samochodu w system lokalizacji jest w zasadzie jedynym sposobem na odzyskanie auta w razie kradzieży. Ustalanie pozycji pojazdu nie musi jednak oznaczać permanentnej inwigilacji. Są systemy lokalizujące pojazdy z poszanowaniem prywatności ich właścicieli.
Uncategorized
2014-11-19, 23:07
biuro.biuroprasowe.pl
Minigranty IKEA Warszawa rozstrzygnięte
Fundacja Instytutu Matki i Dziecka, Pracownia Nauki i Przygody, Stowarzyszenie "Tęcza" – to trzy z ponad pięćdziesięciu organizacji NGO, które zostały wybrane w ramach konkursu Minigranty. IKEA Warszawa podejmie z nimi roczną współpracę w zakresie wsparcia edukacji i rozwoju dzieci oraz ochrony środowiska.
Uncategorized
2014-11-17, 21:59
biuro.biuroprasowe.pl
Ryż Biały Długoziarnisty Halina – tajemnice ryżu
Co zrobić, aby ryż długo zachował swoje walory smakowe? Jak go przechowywać i gotować? Jak sprawić, by potrawa z ryżu wyglądała wyjątkowo wykwintnie i zachęcająco?
Uncategorized
2014-11-12, 19:58
biuro.biuroprasowe.pl
Wnętrze w niezwykłej zimowej scenerii – fototapety z kolekcji Zima marki Myloview
Przywołując w pamięci pejzaże zimy, najczęściej myślimy o oszronionych drzewach, ośnieżonych górskich stokach i mozaikach malowanych na szybach przez mróz. W rzeczywistości miejskiego zgiełku i wciąż zmieniającej się pogody, krajobraz tej pory roku nie zawsze prezentuje się tak idealnie. Aby odmienić szarą rzeczywistość marka Myloview stworzyła kolekcję fototapet z zimowymi motywami, które pozwolą uwiecznić te najpiękniejsze mroźne obrazy i nadać wnętrzom oryginalnego charakteru.
Uncategorized
2014-11-12, 19:45
biuro.biuroprasowe.pl
Nowe tkaniny Andropolu na targach w Krakowie
Tkaniny Musso w nowym wydaniu – to jedna z nowości Andropolu, prezentowana na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA 2014 w Krakowie.
Uncategorized
2014-11-09, 20:12
biuro.biuroprasowe.pl
Budynki inwentarskie – ekologiczne i ekonomiczne
Dotychczas najpopularniejszym materiałem na pokrycia dachowe budynków inwentarskich były płyty azbestowo-cementowe, które cechowały dobre  własności użytkowe i stosunkowo niska cena. Po latach okazało się, że płyty potocznie nazywane eternitowymi są szkodliwe zarówno dla zdrowia ludzi, jak i zwierząt, dlatego też coraz więcej świadomych rolników decyduje się na usunięcie pokrycia, które było użytkowane od kilkudziesięciu lat, zastępując go innym - bezpieczniejszym dla zdrowia i środowiska.
Uncategorized
2014-11-03, 22:52
biuro.biuroprasowe.pl
IKEA Targówek po raz kolejny szuka KREWnych
Krew należy do najbardziej cennych i zarazem niezastąpionych leków. Nie można jej wyprodukować w sposób sztuczny. Jedynym źródłem jej pozyskiwania jest zdrowy człowiek - krwiodawca. By zachęcić warszawiaków do oddawania krwi IKEA Targówek wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa po raz kolejny w najbliższą sobotę 25 października organizuje jej zbiórkę. Krew będzie można oddawać w godzinach: 11.00 – 15.00.
Uncategorized
2014-10-23, 21:55
biuro.biuroprasowe.pl
Obudź się! - Klean Kanteen trzy w jednym
Gdy dni zaczynają się robić krótkie, a godziny nocne wydłużać, coraz trudniej wstaje się z łóżka, a zasoby energii życiowej topnieją. Wtedy warto mieć pod ręką izolowaną próżniowo butelkę Klean Kanteen, z której możemy popijać po łyku kawę ciepłą nawet przez kilka godzin.
Uncategorized
2014-10-23, 21:55
biuro.biuroprasowe.pl
Sprawdź, czy dziecko nie szaleje twoim samochodem
Ufać znaczy kontrolować. Większość rodziców – przynajmniej nieoficjalnie – podpisałoby się pod tym sformułowaniem obiema rękoma. Zwłaszcza, gdy sprawa dotyczy samochodu powierzanego dzieciom. Ale jak sprawować nad nimi pieczę, gdy siadają za kierownicę? Jest na to sposób.
Uncategorized
2014-10-16, 22:11
biuro.biuroprasowe.pl
Profi Credit nagradza polecających
Jednym ze sposobów, by taniej pożyczać pieniądze jest udział w programie rekomendacyjnym Polecasz-Zarabiasz
Uncategorized
2014-10-16, 22:10
biuro.biuroprasowe.pl
Warszawskie Centrum EXPO XXI rozbudowuje dział sprzedaży
Do działu sprzedaży Warszawskiego Centrum EXPO XXI dołączyły cztery nowe osoby. Ola Dąbrówka, Agata Getter, Anna Górska i Kinga Kiwak zasiliły szeregi zespołu odpowiedzialnego za współpracę z organizatorami wydarzeń specjalnych, pozyskanie nowych klientów i promocję najbardziej znanego obiektu eventowego stolicy zarówno na rynku polskim, jak i za granicą.
Uncategorized
2014-10-09, 20:44
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies