Zamieszczone notki prasowe pochodzą ze źródeł ogólnodostępnych, zostały przesłane przez rzeczników prasowych lub pobrane z zewnętrznych biur prasowych za zgodą odpowiednich osób.
biuro.biuroprasowe.pl
Jak poszukiwać klientów na usługi szkoleniowe dzięki Kustar.pl
Innowacyjny i nowoczesny system do zarządzania i planowania ścieżki zawodowej już istnieje. Kustar.pl to powstała w ramach środków unijnych platforma pozwalająca na zarządzanie i planowanie kariery zawodowej. Zachęcamy do zapoznania się z e-usługą.
Personel / Zmiany kadrowe
2015-04-24, 13:46
biuro.biuroprasowe.pl
Istota BHP
Wielu pracodawców, na organizację szkolenia BHP, spotyka się z pytaniami czy takie szkolenie w ogóle jest potrzebne. Szkolenia BHP zazwyczaj są bagatelizowane przez pracowników, a także - co gorsza - przez pracodawców. Dzieję się tak, ponieważ nie zdają sobie sprawy z istoty tych szkoleń.
Personel / Zmiany kadrowe
2014-08-22, 21:33
biuro.biuroprasowe.pl
Zmiana w Zarządzie Redan SA
W dniu 18 lipca 2014 roku Radosław Wiśniewski, Prezes Zarządu Redan SA, złożył rezygnację z pełnionego przez siebie stanowiska. Nie będzie to miało wpływu na działania operacyjne Grupy, zaś od strony strategicznej dotychczasowy Prezes gwarantuje dalsze wsparcie.
Personel / Zmiany kadrowe
2014-07-22, 17:47
biuro.biuroprasowe.pl
Sophos wzmacnia zarząd nowym managerem na Europę Północno – Wschodnią, Bliski Wschód i Afrykę
Sophos awansował Thomasa Thoelke na nowego managera terytorialnego w regionie Europy Północno-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki.
Personel / Zmiany kadrowe
2014-06-26, 23:25
biuro.biuroprasowe.pl
Świadczenia pracownicze nie tracą na atrakcyjności
Z raportu "Świadczenia dodatkowe w oczach pracowników w 2013 roku"[1] przygotowanego przez firmę Sedlak & Sedlak wynika, że benefity przyznaje dokładnie trzy czwarte polskich firm. Badanie potwierdza, że najchętniej robią to duże przedsiębiorstwa zatrudniające powyżej pół tysiąca osób, zaś najrzadziej małe firmy do 50 osób. Raport wskazuje, że zdecydowana większość firm nie bada oczekiwań swoich pracowników i nie dokonuje oceny efektywności oferowanych świadczeń dodatkowych. Ale i tak większość pracowników jest zadowolona z otrzymywanych benefitów.
Personel / Zmiany kadrowe
2014-06-17, 14:15
biuro.biuroprasowe.pl
Z redakcji Motor do portalu Lokalizacja.info
Maciej Pobocha, do niedawna redaktor prowadzący w tygodniku motoryzacyjnym „Motor” i miesięczniku „Auto Moto”, w połowie kwietnia objął funkcję redaktora prowadzącego w portalu lokalizacja.info.
Personel / Zmiany kadrowe
2014-05-14, 23:15
biuro.biuroprasowe.pl
Neil Walker nowym Channel Marketing Managerem odpowiedzialnym za skanery Fujitsu
Neil Walker został mianowany nowym Channel Marketing Managerem odpowiedzialnym za skanery Fujitsu. Będzie odpowiadał między innymi za wsparcie i rozwój kanałów sprzedaży w regionie EMEA. Na tym stanowisku zastąpił Roberta Younga, który pozostaje związany z firmą. Obecnym celem firmy jest umocnienie wiodącej pozycji na rynku profesjonalnych skanerów.
Personel / Zmiany kadrowe
2014-04-08, 17:31
biuro.biuroprasowe.pl
Bartosz Drabikowski szefem Rady Nadzorczej SEG, do RN dołączyli Grażyna Piotrowska-Oliwa, Przemysław Dąbrowski i Mariusz Machajewski
27 marca br. na Walnym Zgromadzeniu Członków Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych została wybrana na 3-letnią kadencję Rada Nadzorcza. Do członków, którzy zasiadali już wcześniej w Radzie Nadzorczej, dołączyli: Grażyna Piotrowska-Oliwa, Przemysław Dąbrowski i Mariusz Machajewski. Przewodniczącym Rady Nadzorczej został Bartosz Drabikowski.
Personel / Zmiany kadrowe
2013-03-28, 14:05
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies