Adventure Media dla IPOsystem
Adventure Media zajmie się obsługą public relations IPOsystem – inteligentnego systemu zarządzającego procesem produkcji, którego twórcą jest firma UIBS Teamwork z Rybnika.
2015-06-16, 16:17

Do zadań agencji należy m.in. współpraca z mediami i obsługa mediów społecznościowych. Klient wybrał agencję na podstawie rekomendacji. Strony nie informują o szczegółach współpracy.

IPOsystem to innowacyjne rozwiązane, które samodzielnie i bezpośrednio zarządza dowolną produkcją, dokonuje oceny aktualnego stanu zasobów i potrzeb produkcyjnych, podejmuje optymalne decyzje skutkujące pełnym wykorzystaniem dostępnych zasobów oraz umożliwia łączenie ze sobą procesów realizowanych w różnych halach produkcyjnych, a nawet przedsiębiorstwach w inteligentne sieci, które same się optymalizują. System z powodzeniem został zaimplementowany w kilku polskich firmach, w toku jest kolejnych 10 wdrożeń.

* * *

Adventure Media s.c. Agencja Public Relations

www.adventure.media.pl

Adventure Media to agencja public relations świadcząca usługi typu full-service. Pomagamy w osiągnięciu celów biznesowych poprzez skuteczną i efektywną komunikację firmy z otoczeniem. Proponujemy m.in. profesjonalne kontakty z mediami, funkcjonowanie w świecie mediów społecznościowych, komunikację kryzysową, działania strategiczne, relacje inwestorskie, wydarzenia specjalne, szkolenia. Nasze usługi adresujemy zarówno do dużych przedsiębiorstw jak i małych i średnich firm.

Nagrody i wyróżnienia:

- Nagroda główna w Konkursie Biuletynów Firmowych 2012 za „Kronikę” Fabryki Obrabiarek RAFAMET S.A. w kategorii Projekt jednorazowy.

- Wyróżnienie Okładka Roku dla „Kroniki” w kat. Projekt jednorazowy w Konkursie Biuletynów Firmowych 2012

 

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy