Mega wypoczynek z Mega Grami
Znane i lubiane od lat szachy, warcaby czy domino tego lata zobaczymy w zupełnie nowej odsłonie. A wszystko za sprawą niezwykłego wydarzenia. Na Patio Portu Łódź pojawi się sześć wielkich plansz, na których odbywać się będzie pierwszy w Polsce Festiwal Maxi Gier Planszowych. 
2015-07-14, 12:04

W drugiej połowie lipca przeniesiemy się z tropikalnej plaży do świata maxi gier dzięki nowej wakacyjnej aranżacji Patio w Porcie Łódź. Na olbrzymich planszach o łącznej powierzchni 140 mkw. będzie można zagrać w szachy, warcaby, scrabble oraz ułożyć domino. Codziennie przez dwa tygodnie do końca lipca odbywać się będą turniejew wybranej grze, a zwycięzcy rozgrywek otrzymają puchary Portu Łódź. Dzieci pod opieką animatorów będą mogły zagrać w klasy lub kółko i krzyżyk przy pomocy ogromnych biedronek i pszczół. Dla miłośników tradycyjnego wydania klasycznych gier przygotowana zostanie także strefa wypoczynku, w której Goście rozegrają turnieje na planszach standardowej wielkości.

- Organizując ten niecodzienny festiwal chcemy zachęcić ludzi do spędzania czasu razem, aktywnie i w pomysłowy sposób. Odświeżymy klasyczne gry, które dobrze pamiętamy z podwórka i pokażemy je na maxa inaczej, w dosłownym znaczeniu tego słowa. Mamy nadzieję, że zabawa przyniesie wiele wakacyjnej radości i uśmiechu wszystkim pokoleniom graczy – mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer marketingu Port Łódź.

Festiwal Maxi Gier odbędzie się w dniach 15 – 31 lipca 2015 r.

i będzie pierwszym tego typu eventem organizowanym w naszym kraju.

Harmonogram:

10:00 – 21:00 (20:00 w niedzielę) – możliwość korzystania z maxi gier na Patio

12:00 – 18:00 - turnieje na maxi grach

12:00 – 18:00 - animacje dla najmłodszych

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy