Zamieszczone notki prasowe pochodzą ze źródeł ogólnodostępnych, zostały przesłane przez rzeczników prasowych lub pobrane z zewnętrznych biur prasowych za zgodą odpowiednich osób.
biuro.biuroprasowe.pl
Mike Tyson prezentuje Filmową Promocje Marki BLACK
Właśnie wystartowała nowa, filmowa kampania napojów energetycznych Black. Producent – firma FoodCare przygotowała aż 30 mln promocyjnych opakowań, na których znajdują się kody umożliwiające bezpłatne obejrzenie dowolnego filmu w serwisie www.black.vod.pl. Wśród propozycji przeważa mocne, męskie kino.
O promocji informować będą liczne spoty emitowane w telewizji oraz w internecie.
Reklama
2015-08-27, 16:07
biuro.biuroprasowe.pl
Kolporter współpracuje ze sklepami internetowymi
Mall.pl jest kolejnym sklepem internetowym, z którym Kolporter podjął współpracę w ostatnich miesiącach. Spółka zarządzająca siecią ponad 1000 saloników prasowych zapowiada, że zamierza współpracować również z następnymi sklepami, które działają w internecie.
Reklama
2015-05-27, 21:38
biuro.biuroprasowe.pl
Rewolucja w cyfrowym outdoorze
Nadchodzi rewolucyjna zmiana w polskim outdoorze. Już wkrótce do przeprowadzenia kampanii na kilkuset ekranach LED w całym kraju wystarczy… kilka kliknięć myszką. – Jesteśmy świadkami powstania nowego medium reklamowego – mówią inwestorzy, którzy wsparli projekt.
Reklama
2014-03-21, 23:22
biuro.biuroprasowe.pl
Technologia Digital Signage – używasz jej na co dzień!
Choć hasło „Digital Signage” przeciętnemu człowiekowi nie mówi za wiele, to warto zdać sobie sprawę, że stykamy się z tą technologią codziennie. Dzisiaj opowiadamy, co kryje się pod tym pojęciem i jak systemy Digital Signage zrewolucjonizowały przekaz wizualny na świecie.
Reklama
2013-10-31, 22:00
biuro.biuroprasowe.pl
ZINA na zgrupowaniu w Uniejowie.
6 i 7 września w Uniejowie odbędzie się zgrupowanie Drużyny Słuchaczy, która będzie się przygotowywać do pojedynku z Drużyną Radia Zet. Natomiast 8 września obie drużyny spotkają się podczas rewanżowego meczu na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Reklama
2013-09-05, 15:06
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies