Jesienna promocja Fitelli wystartowała
Marka Fitella - lider na rynku Musli w Polsce, wie jak być zdrowym i modnym tej jesieni! Specjalnie dla swoich fanów Fitella przygotowała ofertę promocyjną i konkurs, w którym do wygrania są vouchery wycieczkowe i bony na zakupy.
2015-09-16, 09:15

14 września br. wystartowała najmodniejsza promocja konsumencka tej jesieni organizowana przez trendseterską markę Fitella we współpracy z jednym z największych multibrandowych sklepów internetowych Answear.com. Od 14 września do 15 grudnia 2015 roku każdy, kto kupi promocyjne opakowanie Fitelli otrzymuje gwarantowany rabat 20% na zakupy w sklepie Answear.com. Dodatkowo przy zakupie minimum 3 produktów Fitella 50g lub jednego 225 lub 300g z promocyjnej oferty nasi konsumenci mają szansę wygrać  fantastyczne nagrody w konkursie „BĄDŹ ZDROWA I MODNA Z FITELLĄ
I ANSWEAREM”.
Do wygrania są vouchery wycieczkowe o łącznej wartości 5000 zł ufundowane przez biuro podróży LOCO Travel oraz karty podarunkowe o łącznej wartości 3000 zł na zakupy w sklepie internetowym Answear.com.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest  udzielenie kreatywnej odpowiedzi na pytanie: „Jak dbasz o siebie?” i przesłanie jej wraz z prawidłowo wypełnionym formularzem konkursowym za pośrednictwem serwisu www.fitella.answear.com.

Szczegóły konkursu i regulamin dostępne są na stronie www.fitella.answear.com

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy