Ruszyły wyprzedaże w Porcie Łódź
Nadszedł czas wyczekiwanych letnich przecen. Warto skorzystać z atrakcyjnych ofert i uzupełnić garderobę najmodniejszymi fasonami w bardzo atrakcyjnych cenach. W Porcie Łódź czeka na Klientów solidna porcja rabatów w wielu kategoriach asortymentowych. Zniżki sięgają nawet do 90 proc.
2015-07-06, 12:24

Początek lata to dobry moment, żeby wybrać się na wyprzedażowe łowy. Zanim udamy się do wakacyjnych kurortów, warto najpierw odwiedzić Port Łódź i sprawdzić najlepsze oferty.

Atrakcyjne ceny z pewnością przyciągną Klientów wielu marek odzieżowych. Modne ubrania można upolować znacznie taniej m.in. w sklepach Benetton, C&A, KappAlh, Marks&Spencer, Mohito, Monnari, Reserved, ZARA i wielu innych. Przeceny sięgają do 70 proc.

Duże oszczędności przyniesie także zakup artykułów sportowych, warto więc zaplanować nabycie akcesoriów, które mogą się przydać podczas aktywnego wakacyjnego wypoczynku w takich sklepach jak: Adidas, 4F, Nike, Puma czy Go Sport. W tym przypadku można znaleźć oferty objęte nawet 90 proc. rabatem.

Planujących wakacje z pociechami zachęcamy do skorzystania z oferty sklepów z artykułami dla dzieci np. 5/10/15 czy Smyk, które obniżyły ceny asortymentu do 70 proc.

Atrakcyjne rabaty można napotkać również w sklepach z akcesoriami, bielizną, obuwiem, zegarkami, kosmetykami czy biżuterią. Z kolei moli książkowych zachęcamy do sprawdzenia atrakcyjnych zniżek, które pomogą uzupełnić domową biblioteczkę. Podczas wyprzedaży każdy znajdzie coś dla siebie.

Pełna lista letnich rabatów w poszczególnych sklepach znajduje się na stronie Centrum Handlowego Port Łódź: https://www.portlodz.pl/pl-pl/news-and-events/letnie-wyprzedaze_06

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy