W aquaparku H2Ostróg na sportowo świętowano Dzień Dziecka
W H2Ostróg w Raciborzu najmłodsi świętowali już w sobotę! Przyjazne otoczenie, spora dawka ruchu, multum atrakcji i niespodzianki. Efekt? Uśmiech na twarzy każdego z maluchów gwarantowany.
2015-06-03, 23:07

W programie znalazły się: animacje, nauki pływania, mecz piłki wodnej. Niespodziankę przygotowała zaprzyjaźniona Akademia Fitness, która zorganizowała zajęcia typu „Fit kids”. Całość przybrała formę przepysznej, sobotniej zabawy. Nuda tego dnia nie miała tutaj wstępu.

Potwierdzają to: Paweł Błaszczyk z Rybnika i Robert Arendarski z Bogunic, którzy aktywnie brali udział w organizowanych przez pływalnię konkursach. – Fajne atrakcje, jacuzzi a najfajniejsze to jest SPA – usłyszeliśmy od Roberta. Na chłopcach spore wrażenie zrobiły też zjeżdżalnie. – Długie są – obaj zgodnie potwierdzili. – Dużo saun jest i dużo gadżetów do pływania, można w piłkę wodną pograć – wyliczał z uśmiechem Paweł, który wraz z kolegą triumfował w meczu.

Receptą na sukces imprezy jest odpowiednie ułożenie programu. Plan powinien być wypełniony po brzegi atrakcjami. Na zachętę znalazły się też nagrody. Były konkursy, których zwycięzcy nie odeszli z pustymi rękoma. Zarządzający kompleksem wodno-sportowym przygotowali nagrody w postaci gadżetów, związanych z H2Ostróg. W błękitnym plecaczku można było znaleźć: czapki, piłki dmuchane i – chyba najfajniejsze – kropelki antystresowe, do gniecenia w przypadku przypływu złych emocji.

- Przed południem rozegraliśmy mecz piłki wodnej czterech na czterech, do 20 bramek. Bardzo fajna zabawa, każdemu się podobało – relacjonował Marcin Polowczyk, inspektor ds. sportu i organizacji imprez rekreacyjno-sportowych w aquaparku H2Ostróg w Raciborzu. Uczestnik każdego z konkursów poczęstowany został słodyczami. Zwycięzcy – jak wspomnieliśmy – zgarnęli gadżety z logo H2Ostróg. W głównym basenie rozłożony został wodny tor przeszkód. - Dzieciaki chętnie się na tym bawią, dorośli także. Zrobimy na tym wyścigi na czas – dodał Polowczyk. Na I piętrze Akademia Fitness przygotowała coś odpowiedniego dla całkiem małych dzieci. Godzinne zajęcia, na których najmłodsi: tańczyli, skakali, bawili się przy pomocy chusty animacyjnej. Instruktorka zwracała uwagę na prawidłową postawę ciała u dzieci. – Dzieciaki były dzisiaj bardzo zaangażowane – mówiła tuż po zajęciach Joanna Kubów, instruktorka w Akademii Fitness. Pani Asia w skali od 1 do 10, wystawiła najmłodszym maksymalną ocenę za uczestnictwo. Dzień Dziecka jest jedną z tych okazji w roku, gdy dorośli obdarowują dzieci różnymi prezentami. Jak zgodnie podkreślają zarządcy H2Ostróg i prowadzący Akademię Fitness, aktywność sportowa, czyli zaszczepianie u dzieci zdrowego stylu życia już od najmłodszych lat nie kosztuje wiele, a daje dużo radości i przynosi pozytywne efekty.  Warto o tym pamiętać nie tylko od święta.

***

H2Ostróg:

Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Racibórz to miasto położone w woj. śląskim, tuż przy granicy z Czechami.  Swoje siedziby i zakłady produkcyjne mają tu takie firmy jak: RAFAKO S.A., SGL Carbon Polska, Henkel, Mieszko S.A., Eko-Okna, ENSOL, Sunex S.A. Jest centralnym miastem powiatu raciborskiego, w skład którego wchodzą miasta Kuźnia Raciborska i Krzanowice oraz gminy Pietrowice Wielkie, Kornowac, Rudnik, Nędza i Krzyżanowice.

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy