Nowości Andropolu na EuroGastro 2014
Od sypialni, po łazienkę – kompleksową ofertę dla branży hotelowej i restauracyjnej prezentuje Andropol na XVIII Międzynarodowych Targach Gastronomicznych  EuroGastro 2014 w Warszawie.
2014-03-27, 22:54

Festiwal Kuchni Greckiej, Olimpiada Kawy, konkurs Kulinarny Talent 2014, a także szkolenia branżowe i konferencje - targi EuroGastro znane są z atrakcyjnego programu wydarzeń towarzyszących. To największa w Polsce impreza targowa adresowana do specjalistów z branży restauracyjnej, czyli segmentu HoReCa. Najwięksi producenci i dostawcy usług z kraju i zagranicy przedstawiają oferty w czterech sektorach: wyposażenia zaplecza kuchennego, żywności i napojów dla gastronomii, kawowym oraz wyposażenia sal restauracyjnych i barów. Prezentują produkty i rozwiązania dla branży: propozycje wyposażenia lokali, meble i profesjonalny sprzęt dla gastronomii, a także oprogramowanie i systemy zarządzania. Ale też napoje, alkohole i używki, czy produkty cukiernicze. Słowem, wszystko dla małej i dużej gastronomii oraz hoteli.

Andropol promuje w Warszawie swoją kolekcję konfekcji pościelowej i stołowej, adresowaną szczególnie do odbiorców z branży hotelarsko-gastronomicznej. Stoisko zaaranżowano jak hotelowy pokój, gdzie centralnym punktem jest łóżko i elegancka pościel Andropolu. Przygotowano też restauracyjny stół, stanowiący tło dla kolekcji ekskluzywnych obrusów i serwetek.

Całość uzupełnia kompleksowa oferta tekstyliów łazienkowych, ekskluzywnych ręczników i szlafroków, a także nowość dla tego segmentu – kołdry i poduszki z syntetycznym, antyalergicznym wypełnieniem.

- To najważniejsza impreza w branży, która  na stałe gości w kalendarzu imprez wystawienniczych Andropolu - mówi Radosław Klinowski, dyrektor handlowy spółki. – Jesteśmy tu, by pokazać się jako firma prężnie działającą na rynku, o silnej, stabilnej pozycji. To również okazja do poznania trendów i kierunków, w których podąża rynek restauracyjny.

Andropol dał się poznać nie tylko bywalcom targów, jako producent tekstyliów o wysokich walorach estetycznych i użytkowych, które nie tracą swych właściwości nawet po wielokrotnych cyklach prania i użytkowaniu o wiele bardziej intensywnym niż w tradycyjnych gospodarstwach domowych.

Targi odbywają się w dniach 26-28 marca w Centrum Targowo-Kongresowym.

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy