Jak dostać pożyczkę za darmo?
Firma Vivus działająca na polskim rynku od roku wprowadziła konkurencyjną ofertę. Szybkie pożyczki udzielane są nie tylko w ciągu 15 minut i bez zbędnych zaświadczeń ale również całkowicie za darmo. Pierwszą chwilówkę do 1 tys. złotych na okres 30 dni możesz dostać od ręki, nie płacąc przy tym prowizji ani odsetek. Jak to zrobić?
2013-04-05, 09:02

Oferta skierowana jest do osób pomiędzy 19 a 75 rokiem życia, które zarejestrowały się w serwisie https://www.vivus.pl. Jednym z warunków stawianych przez parabank jest terminowość w spłacaniu poprzednich pożyczek oraz brak wpisu w jakimkolwiek rejestrze dłużników. Niestety, wnioski osób, które miały problemu z uregulowaniem finansowych zobowiązań w przeszłości zostaną odrzucone.

Jakie dokumenty są wymagane?

Aby otrzymać pożyczkę w Vivus.pl musisz posiadać telefon komórkowy, który będzie niezbędny podczas rejestracji oraz konto w jednym z banków w Polsce. Nie potrzebujesz poręczenia ani wartościowych rzeczy pod zastaw.

Jak szybko pieniądze pojawią się na moim koncie?

Przelew może trafić na Twoje konto już po 15 minutach po rozpatrzeniu wniosku. Gdy dokonasz wszystkich formalności na stronie, zaznaczysz interesującą Cię kwotę oraz okres zapożyczenia a także uregulujesz opłatę rejestracyjną Vivus przeleje gotówkę na Twoje konto. W celu kompletnej weryfikacji parabank wysyła również pisemną umowę, którą należy podpisać i odesłać na wyznaczony adres.

Dlaczego warto skorzystać z oferty?

  • Pierwsza pożyczka jest wolna od prowizji i odsetek.
  • Istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty w razie jakichkolwiek komplikacji.
  • Firma Vivus.pl to wiarygodny pożyczkodawca, który działa między innymi na Łotwie, Litwie, Finlandii, Szwecji i Danii.
  • Pieniądze trafiają na Twoje konto w 15 minut po weryfikacji (dotyczy pożyczkobiorcy posiadającego rachunek bankowy w tym samym banku, co pożyczkodawca).

Pożyczka na dowód

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy