Nowość na Smart TV Foxxum i 100 tys. pobrań Android app
Spółka Cinkciarz.pl udostępniła aplikację na kolejne telewizory. W tym samym czasie oprogramowanie serwisu wymiany walut na system Android przekroczyło próg 100 tys. pobrań.
2015-11-25, 14:20

Aplikacja na telewizory to produkt stworzony z myślą o użytkownikach Smart TV. Cinkciarz.pl udostępnił ją właśnie na platformie Smart TV Foxxum. To oznacza, że dostęp do niej mają posiadacze telewizorów Sharp (Europa), Blaupunkt, Haier, Sigma oraz Hisense. Wcześniej, bo już w 2013 r., jako pierwszy kantor w Polsce, Cinkciarz.pl wprowadził aplikację na telewizory Samsung Smart TV. Od kilku miesięcy oprogramowanie jest dostępne także na platformie LG SmartWorld.

Aplikacja na Smart TV pozwala na śledzenie kursów 24 walut oferowanych przez serwis. Klienci mogą również korzystać z kalkulatora walutowego, aby przeliczyć wartość planowanych transakcji. Oprogramowanie pozwala obejrzeć filmy instruktażowe podpowiadające, jak korzystać z funkcji serwisu. W zakładce „Nowości” użytkownicy odnajdą informacje na temat oferty firmy oraz komunikaty skierowane do jej klientów. Poza tym zawiera podstawowe informacje na temat spółki oraz oferuje dostęp do komentarzy walutowych przygotowywanych przez jej analityków. Eksperckie materiały podsumowują najważniejsze wydarzenia na rynkach walutowych.

- Tworzymy szereg rozwiązań pozwalających dotrzeć do użytkowników wszystkich popularnych urządzeń i cieszymy się, że bardzo skutecznie udaje nam się ten cel osiągać. Jedna z aplikacji zaprojektowanych przez Cinkciarz.pl przekroczyła właśnie próg 100 tys. pobrań. To oprogramowanie na urządzenia z systemem Android. Jest to propozycja dla osób korzystających z urządzeń mobilnych. Gwarantuje dostęp do najważniejszych funkcjonalności serwisu, przede wszystkim umożliwia zawieranie transakcji - mówi Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl.

 

INFORMACJE O MARCE

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje oraz klienci indywidualni. Dzięki usługom serwisu klienci unikają dodatkowych wydatków związanych z przelewami międzynarodowymi, np. opłat naliczanych przez zewnętrzne instytucje płatnicze lub banki pośredniczące. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze fintech. System rozwiązań, które oferuje to innowacyjny produkt finansowy. Firma należy do organizacji SWIFT, zrzeszającej największe banki oraz instytucje finansowe.

Serwis jest dostępny przez całą dobę. Użytkownicy mają możliwość wymiany waluty za pomocą portfela walutowego, modelu transakcji społecznościowych oraz z rachunku bankowego. Wymianę walut wspiera szereg narzędzi: stałe zlecenie, polecenie zapłaty, alert walutowy. Serwis udostępnia również aplikacje mobilne na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne: Android, iOS, Windows Phone, Blackberry oraz Windows 8.

Firma aktywnie wspiera ideę sportu. Cinkciarz.pl jest sponsorem m.in. klubu koszykarskiego Chicago Bulls oraz Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy