Zamieszczone notki prasowe pochodzą ze źródeł ogólnodostępnych, zostały przesłane przez rzeczników prasowych lub pobrane z zewnętrznych biur prasowych za zgodą odpowiednich osób.
biuro.biuroprasowe.pl
Obrazy i Artefakty ED-Wall Art na II Interior Design Forum w Business Centre Club
Dom Modelowy -artystyczna tapeta z obrazem Dream - Michael Vincent Manalo - Artefakty ED-Wall-Ar
Budownictwo
2013-04-08, 08:39
biuro.biuroprasowe.pl
Wizualna symfonia z Kraju Kwitnącej Wiśni – Fotolia przedstawia czwarty projekt TEN
Czwartym artystą, który zaprezentuje swoją pracę w ramach projektu TEN by Fotolia będzie Marumiyan z Japonii. Plik PSD z jego projektem będzie dostępny do darmowego pobrania od środy 10 kwietnia, przez kolejne 24 godziny.
Internet
2013-04-05, 11:26
biuro.biuroprasowe.pl
CitectSCADA zmienia nazwę na Vijeo Citect Schneider Electric, wprowadza na rynek nową wersji systemu SCADA Vijeo Citect 7.3
Firma Schneider Electric, wprowadza na rynek nową wersji systemu SCADA Vijeo Citect 7.3 i jednocześnie ogłasza rebranding produktów CitectSCADA, które od tej pory będą dostępne na rynku pod globalnie rozpoznawalną marką Vijeo Citect. Proces zmiany marki dotyczy również przemysłowego archiwizatora danych CitectHistorian, którego najnowsza wersja nosi nazwę Vijeo Historian 4.4.
Budownictwo
2013-04-05, 11:06
biuro.biuroprasowe.pl
Biedronka podwójną Supermarką
Marka Biedronka została w tym roku podwójnym laureatem Superbrands. Już po raz czwarty otrzymała prestiżową nagrodę Superbrands w kategorii Zakupy, przyznawaną najsilniejszym wizerunkowo brandom i znalazła się także w gronie przyznanego po raz pierwszy tytułu dla marek stworzonych w Polsce Superbrands Created in Poland.
Marketing
2013-04-05, 09:55
biuro.biuroprasowe.pl
72,5% wzrost w ATAL SA - wyniki sprzedaży w I kwartale 2013 roku
Rekordowy wynik sprzedaży ATAL SA w 2012 roku uplasował Spółkę w czołówce polskich deweloperów. Z początkiem roku firma nie zwolniła tempa i w pierwszym kwartale br. sfinalizowała aż 207 umów, odnotowując tym samym aż 72,5% wzrost sprzedaży.
Budownictwo
2013-04-05, 09:15
biuro.biuroprasowe.pl
Jak dostać pożyczkę za darmo?
Firma Vivus działająca na polskim rynku od roku wprowadziła konkurencyjną ofertę. Szybkie pożyczki udzielane są nie tylko w ciągu 15 minut i bez zbędnych zaświadczeń ale również całkowicie za darmo. Pierwszą chwilówkę do 1 tys. złotych na okres 30 dni możesz dostać od ręki, nie płacąc przy tym prowizji ani odsetek. Jak to zrobić?
Finanse
2013-04-05, 09:02
biuro.biuroprasowe.pl
Kaspersky Lab patentuje zaawansowaną technologię pozwalającą na szybsze wykrywanie nieznanych zagrożeń
Kaspersky Lab informuje o opatentowaniu w Stanach Zjednoczonych autorskiej architektury bazy danych, która znacznie przyspiesza emulację systemu plików i rejestrów systemu.
Internet
2013-04-05, 08:59
biuro.biuroprasowe.pl
Modny od stóp do głów!
Mężczyzna, który chce być dziś na topie musi także zadbać, aby jego bielizna wpisywała się w panujące trendy. W przeszłości, panowie nosili ten sam rodzaj bielizny, co ich ojcowie i posiadali jeden model slipów w całym życiu. Schematyczne działania oraz brak szaleństwa charakteryzowały gusta większości z nas. Dziś moda staje się jednak coraz bardziej istotnym czynnikiem w naszym życiu, a zakup odpowiedniej bielizny wymaga większego wysiłku.
Moda
2013-04-04, 21:39
biuro.biuroprasowe.pl
Wynajmij, potem kup – proponuje Wawel Service
Brak zdolności kredytowej stoi Ci na drodze do wymarzonego mieszkania? Martwisz się, że wynajmując mieszkanie nie uda ci się odłożyć na wkład własny, który zwiększyłby szanse kredytowe? Nie musisz czekać kilkunastu miesięcy, by zamieszkać na swoim. Najpierw wynajmij, a potem kup to samo mieszkanie.
Budownictwo
2013-04-04, 15:32
biuro.biuroprasowe.pl
Listonosze InPost ambasadorami akcji 1% podatku!
InPost połączył siły ze Stowarzyszeniem MANKO w ramach kampanii społecznej na rzecz organizacji pożytku publicznego.
Organizacje pozarządowe / Fundacje
2013-04-04, 15:05
biuro.biuroprasowe.pl
C&C Partners stawia na rozwój odnawialnych źródeł energii
Warszawa 4 kwietnia 2013 roku - C&C Partners, jeden z największych w Polsce dostawców kompleksowych rozwiązań w dziedzinie telekomunikacji, teleinformatyki i bezpieczeństwa wprowadza na rynek polski kompletną ofertę osprzętu do budowy systemów fotowoltaicznych do produkcji energii w elektrowniach słonecznych zarówno przemysłowych jak i przydomowych.
Budownictwo
2013-04-04, 13:07
biuro.biuroprasowe.pl
Kaspersky PURE 3.0 - Wyróżniane nagrodami technologie zapewniają najwyższy poziom ochrony komputera PC
Kaspersky Lab wprowadza nową wersję swojego produktu do ochrony komputerów PC - Kaspersky PURE 3.0 Total Security. Produkt oferuje wszystko, czego użytkownicy potrzebują do zapewnienia bezpieczeństwa swoich komputerów PC, łącznie z ochroną bankowości online, zarządzaniem hasłami oraz kopią zapasową online. Kaspersky PURE 3.0 zapewnia użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo, pozwalając chronić ich aktywność online oraz zasoby cyfrowe w sieci domowej.
Internet
2013-04-04, 12:32
biuro.biuroprasowe.pl
more7 Polska wygrało plebiscyt na Najlepszego dostawcę IT dla przemysłu 2012
Podobnie jak w 2007 roku, firma uzyskała tytuł Najlepszy dostawca IT dla przemysłu 2012 w kategorii CRM – producent/dostawca w Polsce. Tytuł przyznano w konkursie organizowanym przez MSI Polska - portal branżowy oraz wydawcę czasopism o tematyce IT w przemyśle.
Internet
2013-04-04, 12:17
biuro.biuroprasowe.pl
Premiery na INTERTELECOM 2013
Tegoroczny INTERTELECOM przyniesie kilka interesujących premier. Wśród nich znajdą się rozwiązania firm Legrand, Keypro oraz Instytutu Łączności.
Komputery / Hardware
2013-04-04, 07:48
biuro.biuroprasowe.pl
EVER na Forum INFORMATYKA W BANKOWOŚCI
Firma EVER uczestniczyła w imprezie Forum – INFORMATYKA W BANKOWOŚCI poświęconemu trendom informatycznym w bankowości spółdzielczej W spotkaniu, które odbyło się w Warszawie, 21 marca, dyskutowano m.in. o rozwoju funkcjonalności biometrycznej oraz przetwarzaniu danych osobowych i zarządzaniu ryzykiem.
Komputery / Hardware
2013-04-04, 07:47
biuro.biuroprasowe.pl
Morizon.pl kupił serwis nportal.pl za 2,8 mln
Morizon S.A., twórca wyszukiwarki nieruchomości Morizon.pl podpisał finalną umowę inwestycyjną i przejął 100% akcji Media Nieruchomości S.A., tym samym stał się właścicielem kolejnego znaczącego na rynku ogłoszeń nieruchomości serwisu nportal.pl.
Internet
2013-04-03, 23:00
biuro.biuroprasowe.pl
Grażyna Perl - Te marzenia, te codzienne... i John Porter o malarstwie
Grażyna Perl
Sztuka
2013-04-03, 22:19
biuro.biuroprasowe.pl
Słód z internetu. Prosto od producenta.
Amatorzy domowego piwowarstwa mogą kupować polski słód bezpośrednio od producenta - w firmowym sklepie internetowym. Słodownia Strzegom, znana piwowarom z produkcji wysokiej jakości słodów kolorowych i specjalnych, uruchomiła sprzedaż detaliczną on-line. 
Zakupy / Promocje / Wyprzedaże
2013-04-03, 15:00
biuro.biuroprasowe.pl
Medycyna w chmurze
Cloud4med.pl to nowy serwis blogowy całkowicie poświęcony zagadnieniom związanym z wykorzystaniem chmury w ochronie naszego zdrowia. Mobilność, dedykowane aplikacje, bezpieczeństwo, dane wrażliwe, kierunki rozwoju e-medycyny – to wszystko znajdziecie na cloud4med.pl. To serwis w całości skoncentrowany na nowej definicji usług medycznych budowanych w oparciu o nieograniczone możliwości cloud computing.
Zdrowie
2013-04-03, 12:25
biuro.biuroprasowe.pl
Więcej kolorów w miastach – kampania reklamowa Gatta Basic Colorful
Od kwietnia największe polskie miasta nabiorą prawdziwie wiosennych kolorów. Wszystko za sprawą kampanii outdoorowej marki Gatta, która wkracza na tablice przy głównych ulicach i centrach handlowych m.in. w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu. Kampania promuje nową kolekcję odzieżową Gatta Basic Colorful.
Moda
2013-04-03, 11:05
biuro.biuroprasowe.pl
Enterprise Investors zainwestuje 28 mln zł w Elemental Holding
Enterprise Venture Fund I (EVF), fundusz venture capital zarządzany przez Enterprise Investors (EI), podpisał umowę, na podstawie której zainwestuje 28 mln zł w Elemental Holding, lidera rynku recyklingu metali nieżelaznych i elektroodpadów w Polsce. W ramach transakcji EVF stanie się właścicielem 10,2% pakietu akcji spółki.
Gospodarka
2013-04-03, 09:40
biuro.biuroprasowe.pl
Nowy system gospodarki odpadami komunalnymi – czy poradzimy sobie z odpadami i problemami na Mazowszu
Zapóźnienie naszego kraju w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi sięga obecnie 10 – 15 lat w stosunku do średniej Unii Europejskiej. Polska nadal składuje ponad 80% odpadów na składowiskach, które w znacznej części winny zostać zamknięte. Selektywna zbiórka i recykling odpadów to zaledwie 6 – 7 % odpadów komunalnych. Brakuje zbiórki selektywnej odpadów biodegradowalnych, a większość z nich jest składowana razem z pozostałymi odpadami. Jedyna w kraju spalarnia odpadów komunalnych spala zaledwie 80 tys. ton odpadów rocznie z ponad 12,5 mln ton wykazywanych jako wytworzone. Nadal około 25% gospodarstw domowych nie posiada umów na odbiór odpadów, a znaczna część odpadów powstających w domach jest nielegalnie wyrzucana do lasów lub spalana w domowych piecach. Na Mazowszu powstaje ponad 20% odpadów wytwarzanych w kraju, dlatego problemy Mazowsza są sygnałem dla innych regionów i gmin w Polsce.
Ekologia / Środowisko naturalne
2013-04-03, 09:13
biuro.biuroprasowe.pl
Alcatel-Lucent wprowadza nową generację rozwiązań do obsługi klientów
Alcatel-Lucent wprowadza na rynek rozwiązanie OpenTouch™ Customer Service, które umożliwia przedsiębiorstwom dostosowywanie strategii obsługi klientów do ich aktualnych i przyszłych potrzeb oraz zachodzących w ich firmach procesów biznesowych.
Zarządzanie
2013-04-03, 08:47
biuro.biuroprasowe.pl
Podglądnij zapiski półbogów…
5 kwietnia swą premierę będzie miała kolejna książka Ricka Riordana – Pamiętniki półbogów. To uzupełnienie dobrze znanej młodzieży serii „Olimpijscy herosi”. Niezmiennie autor pozwoli czytelnikom zatracić się w mitologicznym świecie.
Sztuka
2013-04-03, 08:40
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies