Zamieszczone notki prasowe pochodzą ze źródeł ogólnodostępnych, zostały przesłane przez rzeczników prasowych lub pobrane z zewnętrznych biur prasowych za zgodą odpowiednich osób.
biuro.biuroprasowe.pl
Bez oszczędności nie kupisz mieszkania
Od nowego roku młodym ludziom kupującym swoje pierwsze mieszkanie państwo dopłaci do kredytu nawet 20 proc. jego wartości. Z drugiej strony od wszystkich pożyczających banki wymagały będą oszczędności na wkład własny.
Nieruchomości
2013-06-25, 14:56
biuro.biuroprasowe.pl
Jak uchronić się przed wyciekiem danych - porady ekspertów z Kaspersky Lab
Ostatni przypadek wycieku danych osobistych z serwerów Facebooka jest kolejnym dowodem na to, że nawet najlepsze usługi w chmurze nie są wolne od błędów. Z tego powodu każdy użytkownik powinien mieć przygotowany plan działania na wypadek tego typu sytuacji. Eksperci z Kaspersky Lab przygotowali kilka porad, które pomogą zminimalizować ryzyko potencjalnego wycieku danych.
Komputery / Hardware
2013-06-25, 13:44
biuro.biuroprasowe.pl
Wybieramy ukończone mieszkania
Ponad połowa kupujących wybiera mieszkania w ukończonych inwestycjach, ponieważ ich dostępność ostatnio wzrosła. Od połowy minionego roku regularnie maleje liczba mieszkań wprowadzanych na rynek przez deweloperów.
Nieruchomości
2013-06-25, 13:43
biuro.biuroprasowe.pl
Spam w maju 2013 r.: „Złoty bilet” Microsoftu
W maju odsetek spamu w ruchu pocztowym zmniejszył się o 2,5 punktu procentowego i wynosił średnio 69,7%. Eksperci z Kaspersky Lab odnotowali bardzo niewielki wzrost udziału wiadomości phishingowych w porównaniu z kwietniem, natomiast szkodliwe załączniki zostały wykryte w 2,8% e-maili – co stanowi wzrost o 0,4 proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca. Próbując przekonać użytkowników, aby otworzyli takie załączniki, spamerzy podrabiali legalne powiadomienia z popularnych serwisów internetowych i firm kurierskich, takich jak Amazon, UPS czy Western Union. Zgodnie z przewidywaniami, najatrakcyjniejszym celem phisherów pozostały portale społecznościowe.
Komputery / Hardware
2013-06-25, 11:31
biuro.biuroprasowe.pl
Pango – nowy system płatności za parking dostępny w Polsce
Na rynku usług płatności mobilnych, pojawiła się nowa firma – Pango. Do tej pory z jej systemu płatności za parkowanie korzystali kierowcy w Stanach Zjednoczonych, Izraelu, Niemczech i Czechach. W Polsce, ten prosty i intuicyjny system, dostępny jest na razie w Świdnicy i Tarnowie. Firma planuje, aby jeszcze w tym roku poszerzyć swoją działalność o kolejne miasta.
Internet
2013-06-25, 10:48
biuro.biuroprasowe.pl
III edycja konkursu EDUeko rozstrzygnięta!
W III edycji konkursu EDUeko, w tym roku odbywającego się pod hasłem „Krakowski smog nie jest OK!”, organizowanego przez IKEA Kraków, wzięło udział aż 113 placówek. Mnóstwo przepięknych prac, kreatywne konspekty – wszystko to sprawiło, że rywalizacja o tytuł najbardziej ekologicznego przedszkola Krakowa i okolic była bardzo gorąca. Jury musiało dokonać prawie niemożliwego: wybrać najlepszych z najlepszych. I miejsce zajęło Samorządowe Przedszkole nr 104 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Księcia. II miejsce przyznano Przedszkolu Samorządowemu nr 187, a III - Przedszkolu Niepublicznemu „Bajka”.
Ekologia / Środowisko naturalne
2013-06-24, 12:09
biuro.biuroprasowe.pl
37,3 mln użytkowników zetknęło się z phishingiem w ciągu ostatniego roku
Niepoprawnie wpisane dane wyszukiwania, serwisy poczty internetowej, sieci społecznościowe, banki, organizacje finansowe oraz sklepy internetowe są często wykorzystywane do oszukiwania nieuważnych użytkowników.
Komputery / Hardware
2013-06-24, 12:09
biuro.biuroprasowe.pl
Wszystko co musisz wiedzieć o kładzeniu płytek garażowych
Podłoga garażowa, w przeciwieństwie do podłogi zastosowanej w pozostałych częściach domu, musi spełniać szereg wymagań, m.in. wytrzymać duże obciążenia oraz ułatwić utrzymanie czystości. W tym celu należy użyć materiałów o określonych parametrach, dzięki którym zabezpieczymy płytki przed pękaniem lub oderwaniem od podłoża. Wybór odpowiednich produktów ułatwi nam samodzielne, a przy tym prawidłowe ułożenie płytek oraz ich późniejszą pielęgnację, a w przyszłości zaoszczędzi prac konserwatorskich i naprawczych.
Budownictwo
2013-06-21, 23:07
biuro.biuroprasowe.pl
Atak phishingowy na użytkowników serwisu iPKO - cyberprzestępcy wyłudzają dane logowania oraz kody jednorazowe
Kaspersky Lab Polska informuje o pojawieniu się ataku phishingowego na użytkowników serwisu bankowego iPKO. Cyberprzestępcy próbują namawiać odbiorców sfałszowanej wiadomości e-mail na kliknięcie odsyłacza, który prowadzi do podrobionej strony logowania do serwisu iPKO.
Internet
2013-06-20, 17:20
biuro.biuroprasowe.pl
Wielki test darmowej pożyczki w Vivus.pl
19 czerwca rozpoczęła się emisja nowej reklamy telewizyjnej Vivus.pl. W pełni animowany spot przypomina o specjalnej ofercie, w ramach której pierwsza pożyczka, do 1200 zł, jest darmowa.
Finanse
2013-06-20, 17:19
biuro.biuroprasowe.pl
Gdzie najwięcej centrów handlowych
Dzięki licznie powstającym w ostatnim czasie centrom handlowym znacznie wzrósł w naszym kraju współczynnik nasycenia powierzchnią handlową.
Nieruchomości
2013-06-20, 10:02
biuro.biuroprasowe.pl
Dziesięć sposobów na bezpieczne wakacje - porady od ekspertów z Kaspersky Lab
Prawie każdy z nas dokumentuje swoje wakacyjne przygody w postaci filmów i zdjęć, a w wielu przypadkach chcemy dzielić się nimi na bieżąco ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. To dlatego do torby podróżnej pakujemy smartfony, tablety, aparaty fotograficzne i już kilka godzin po dotarciu na miejsce próbujemy połączyć się z internetem.
Internet
2013-06-20, 10:01
biuro.biuroprasowe.pl
Global Custom Fit – komfort, ochrona, stabilność w butach Aku
Wygoda, lekkość i trwałość – tego przed wszystkim oczekujemy od dobrych butów, niezależnie od faktu, czy mówimy o butach wspinaczkowych czy trekkingowych.
Zdrowie
2013-06-20, 10:00
biuro.biuroprasowe.pl
Redcoon.pl na Dzień Ojca
Docendo discimus - ucząc innych, sami się uczymy. Te słowa, wypowiedziane przez Senekę setki lat temu, wspaniale odnoszą się do relacji ojciec- dziecko. Tata to bohater, opiekun, doradca. Uczy dziecko wszystkiego, co ważne- odpowiedzialności, odwagi i zaradności. Jednak świadome ojcostwo nie przychodzi samo z siebie. Tak jak dziecko uczy się świata, tak tata razem z nim, wchodzi w nową dla siebie rolę i uczy się funkcjonowania w zupełnie innej rzeczywistości. Na nowo poznaje samego siebie, odnajduje zupełnie nowe uczucia, uczy się patrzeć na świat oczami dziecka. Zmaga się z przygotowywaniem posiłków, przewijaniem, chodzi na wywiadówki, koi zranione serce po pierwszym zawodzie miłosnym, by w końcu z dumą, po latach, spojrzeć na swoją dojrzałą i mądrą latorośl.
Turystyka / Czas wolny
2013-06-19, 13:03
biuro.biuroprasowe.pl
KAN. Ruszyły konkursy na projekt i wykonanie instalacji KAN-therm
Spółka KAN rozpoczęła nową akcję, promującą system KAN –therm: dwa konkursy, jeden skierowany do instalatorów, drugi do projektantów instalacji wodnych i grzewczych.
Marketing
2013-06-19, 03:16
biuro.biuroprasowe.pl
Unikatowe tkaniny Andropolu na targach pożarnictwa
Specjalistyczne tkaniny dla straży pożarnej prezentuje spółka Andropol podczas IX Międzynarodowej  Wystawy - Ratownictwo i Technika Przeciwpożarowa EDURA 2013.
Marketing
2013-06-19, 03:16
biuro.biuroprasowe.pl
Marka SA finansuje zabiegi medyczne
Marka, specjalizująca się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych, rozszerza swoją ofertę o kolejny produkt. Dzięki podpisaniu umowy o współpracy reklamowej z białostocką kliniką Kriobank, notowana na NewConnect i Catalyst spółka będzie mogła udzielać pożyczek gotówkowych na leczenie niepłodności metodą in vitro. 
Zdrowie
2013-06-19, 03:15
biuro.biuroprasowe.pl
Colours of Nature® – twój dom w kolorach natury
Kolorystyczne wykończenie elewacji ma ogromne znaczenie dla finalnego efektu prac budowlanych bądź remontowych. Marka Ceresit w trosce o wygodę oraz czas właścicieli domów stworzyła bogatą paletę barw farb elewacyjnych, inspirowanych pięknem natury – Colours of Nature®.
Budownictwo
2013-06-19, 03:13
biuro.biuroprasowe.pl
Problem z wodą? Napisz na GG 10994
Mieszkańcy Kielc i okolic mogą od dzisiaj zgłaszać awarie sieci wodociągowej pisząc na specjalny nr GG:10994 Wodociągów Kieleckich.
Internet
2013-06-13, 15:10
biuro.biuroprasowe.pl
Huawei eSpace 7903X
Moduł rozszerzenia do telefonów IP eSpace 7950
Komputery / Hardware
2013-06-13, 13:52
biuro.biuroprasowe.pl
Problem z wodą? Napisz na nr GG:10994
Mieszkańcy Kielc i okolic mogą od dzisiaj zgłaszać awarie sieci wodociągowej pisząc na specjalny nr GG:10994 Wodociągów Kieleckich.
Ekologia / Środowisko naturalne
2013-06-13, 10:26
biuro.biuroprasowe.pl
Najnowsza inwestycja Promotechu - obrabiarka gigant
Jest w pełni zautomatyzowana, bardzo precyzyjna i  wydajna. W nowej hali produkcyjnej Promotechu zamontowana została supernowoczesna,  sterowana numerycznie  obrabiarka japońskiej firmy Mazak.
Gospodarka
2013-06-13, 08:27
biuro.biuroprasowe.pl
Kocioł Ciepłowni Kawęczyn w rękach inżynierów APS SA
Notowana na NewConnect białostocka spółka Automatyka-Pomiary-Sterowanie S. A. zmodernizuje kocioł Ciepłowni Kawęczyn w Warszawie. To trzecia już istotna umowa podpisana przez spółkę z PGNiG Termika.
Gospodarka
2013-06-13, 08:25
biuro.biuroprasowe.pl
Huawei eSpace 7950 - Telefon IP dla biznesu
Huawei eSpace 7950 to wysokiej klasy telefon IP, który obsługuje 6 linii telefonicznych. Sprawne zarządzanie połączeniami zapewnia
Uncategorized
2013-06-12, 20:10
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies