Zamieszczone notki prasowe pochodzą ze źródeł ogólnodostępnych, zostały przesłane przez rzeczników prasowych lub pobrane z zewnętrznych biur prasowych za zgodą odpowiednich osób.
biuro.biuroprasowe.pl
Złote Godło dla najwyższej jakości Systemu KAN-therm
Spółka KAN z Kleosina koło Białegostoku otrzymała tytuł laureata oraz Złote Godło QI 2013 w prestiżowym programie.
Budownictwo
2013-08-07, 09:37
biuro.biuroprasowe.pl
Creativity Lab w Wielkiej Brytanii
W ramach działań projektu European Creative Cluster Lab (ECCL), za kilka tygodni odbędzie się kolejna odsłona Creativity Lab. Tym razem w Londynie - w dniach 14-22 września - podczas London Design Festival.
Uncategorized
2013-08-06, 18:54
biuro.biuroprasowe.pl
Polska najszybciej rosnącym rynkiem kuponowym w Europie
Polska jest najszybciej rozwijającym się rynkiem kuponowym dla Flipit.com w Europie. Ta globalna webowa platforma dostarcza darmowe kupony, które można wykorzystać w wielu Polskich i zagranicznych sklepach internetowych. Szacuje się, że wartość polskiego rynku e-commerce wzrośnie o 21,4% w 2013 roku i osiągnie poziom 26,1 mld złotych (Interaktywnie.com).
Marketing
2013-08-06, 13:11
biuro.biuroprasowe.pl
Siła tkwi w gorczycy
W starożytności przypisywano jej właściwości magiczne i sprzedawano jako afrodyzjak dodawany do różnego rodzaju napojów miłosnych. Podobno w tym celu Greczynki mieszały ją z nasionami indyjskich, jadalnych kwiatów. Pitagoras twierdził, że wyostrza umysł, a dzięki powszechnie znanemu związkowi frazeologicznemu wiadomo, że po obiedzie jest już na nią za późno. Musztarda – królowa polskich stołów, 6. sierpnia obchodzi swoje święto.
Kuchnia
2013-08-06, 13:06
biuro.biuroprasowe.pl
Tylko 2 na 5 organizacji wykorzystuje efektywne technologie ochrony przed zagrożeniami korporacyjnymi
Konieczność ochrony przed niechcianą korespondencją i szkodliwym oprogramowaniem traktowana jest obecnie przez większość firm jako coś oczywistego.
Internet
2013-08-06, 13:05
biuro.biuroprasowe.pl
Kolor elewacji powie prawdę o właścicielu
Dom może powiedzieć nam wiele o jego właścicielu – gustach, charakterze oraz podejściu do życia. Podobnie jak w przypadku ludzi, pierwszej oceny dokonujemy na podstawie wyglądu zewnętrznego. Elewacja, to poza dachem element budynku, na który najczęściej zwracamy uwagę. Zadbajmy więc o to, aby kolor ścian był miły dla oka, a przy tym współgrał z otoczeniem.
Budownictwo
2013-08-05, 15:55
biuro.biuroprasowe.pl
Serowy zawrót głowy
Pomimo, że nie jesteśmy serowymi pionierami, sery odgrywają ważną rolę na polskich stołach. Lubimy je na kanapkach, w sałatkach oraz jako samodzielną przekąskę. Choć roczne spożycie sera w Polsce to ciągle stosunkowo mało w porównaniu z naszymi zachodnimi sąsiadami, coraz częściej zaczynamy doceniać jego walory smakowe oraz wartości odżywcze. 
Zdrowie
2013-08-05, 15:55
biuro.biuroprasowe.pl
Światowe marki lubią crowdsourcing
Jak podaje portal Crowdsourcing.org, 9 z 10 wiodących światowych marek z rankingu Interbrand korzysta z crowdsourcingu, czyli zlecania wybranych zadań dużej grupie osób nie związanej bezpośrednio z  daną organizacją. Ponadto, wyniki badania massolution™ „Crowdsourcing Industry Report” wskazują, że prekursorami zastosowania crowdsourcingu są duże organizacje o przychodach powyżej 1 miliarda dol. Jednak sektor ten ma potencjał dotarcia również do mniejszych przedsiębiorstw.
Internet
2013-08-02, 10:22
biuro.biuroprasowe.pl
Po co wędkarzom aplikacje mobilne?
Wędkarstwo, tak jak każda dziedzina naszego życia, bardzo dynamicznie się zmienia. Obecnie wędkarze wymieniają się doświadczeniami na forach internetowych, piszą blogi, korzystają z urządzeń mobilnych z dostępem do Internetu także podczas wędkowania. Nic dziwnego, że wciąż poszukują coraz to nowszych rozwiązań, które urozmaicą im chwile spędzane na rybach, jednocześnie pozwalając chwalić się połowami, swoim sprzętem i ulubionymi łowiskami. Stąd coraz większe zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania dla wędkarzy.
Internet
2013-08-02, 10:21
biuro.biuroprasowe.pl
Łóżka tapicerowane – luksusowa miękkość w sypialni
Elementy tapicerowane wprowadzają do wnętrz atmosferę przyjaznej, luksusowej miękkości. Łoże o pikowanym wezgłowiu sprzyjać będzie wypoczynkowi i regeneracji, nie tylko w trakcie snu, ale także komfortowej wieczornej lektury. Meble wykończone skórą to także praktyczne rozwiązanie – łatwo utrzymać je w czystości, a użytkowanie uszlachetnia je i nadaje charakteru.
Wnętrza
2013-08-02, 10:21
biuro.biuroprasowe.pl
Freelancing sposobem na karierę w kryzysie
Upowszechnienie się freelancingu to obecnie jeden z najważniejszych trendów na rynku pracy. Wyniki międzynarodowych badań są jednoznaczne - liczba freelancerów rośnie w tempie geometrycznym, a najliczniejszą grupę wśród osób pracujących w tym modelu stanowią graficy. Z myślą o nich powstają nowoczesne platformy łączące projektantów ze zleceniobiorcami, w tym serwisy projektowania społecznościowego.
Marketing
2013-08-02, 10:21
biuro.biuroprasowe.pl
34% firm ryzykuje wyciekiem danych, nie kontrolując prywatnych urządzeń w miejscu pracy
W listopadzie 2012 roku Kaspersky Lab, wraz ze specjalistami ds. badań rynku z B2B International, przeprowadził badanie wśród ponad 5 000 starszych menadżerów IT z różnych firm na całym świecie. Wyniki pokazują, że większość firm nie poświęca wystarczającej uwagi kwestii zabezpieczenia korporacyjnych urządzeń mobilnych oraz przechowywanych na nich danych. W szczególności 34% respondentów przyznało, że ich firma nie wykorzystuje rozwiązań do zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM).
Komputery / Hardware
2013-08-01, 20:52
biuro.biuroprasowe.pl
Spotkanie z naturą: FIUME, MONTANA, MAGNETIC – nowe kolekcje mebli z naturalnego drewna w ofercie Paged Meble
Nowości w ofercie Paged Meble to połączenie naturalnej elegancji drewna z nowoczesnym designem. Proste formy mające ponadczasowy wymiar, projektanci zastosowali w intrygujący sposób. Efekt – kolekcje FIUME, MAGNETIC i MONTANA – to dowód na niewyczerpane możliwości wykorzystania tradycyjnych materiałów oraz minimalistycznych kształtów.
Wnętrza
2013-07-31, 14:00
biuro.biuroprasowe.pl
Spam w czerwcu 2013 r.: Poznaj sekret sukcesu Steve’a Jobsa
Według danych Kaspersky Lab, w czerwcu odsetek spamu w ruchu e-mail zwiększył się o 1,4 punktu procentowego w porównaniu z majem i wynosił średnio 71,1%. Szkodliwe załączniki zostały zidentyfikowane w 1,8% wszystkich wiadomości e-mail na całym świecie.
Komputery / Hardware
2013-07-31, 14:00
biuro.biuroprasowe.pl
Mostek wideokonferencyjny HUAWEI VP9650
Na naszym rynku jest już dostępny mostek wideokonferencyjny HUAWEI VP9650, który umożliwia elastyczną konfigurację portów. Współpracuje z różnymi typami terminali wideokonferencyjnych. Dystrybutorem nowego rozwiązania jest firma KONTEL - przedstawiciel VAD HUAWEI w Polsce.
Komputery / Hardware
2013-07-30, 21:57
biuro.biuroprasowe.pl
Nowe warszawskie inwestycje
Mniej inwestycji, ceny stabilne
Nieruchomości
2013-07-30, 21:57
biuro.biuroprasowe.pl
Kosmetyki Realu Madryt w salonikach Kolportera
Licencjonowane kosmetyki o nazwie Realmadrid, firmowane przez słynny hiszpański klub piłkarski, trafiły do oferty saloników prasowych Kolportera.
Sport
2013-07-30, 21:55
biuro.biuroprasowe.pl
Niegrzeczne dzieci – nadpobudliwe dzieci?
Wśród objawów ADHD wyróżniamy trzy, które możemy uznać za pewnik. Są to: zaburzenia koncentracji uwagi, gwałtowność zachowań i nadmierna ruchliwość. U wielu niegrzecznych dzieci się one przejawiają, prawda? Zatem skąd pewność, że nasze także cierpi na nadpobudliwość psychoruchową?
Zdrowie
2013-07-30, 21:55
biuro.biuroprasowe.pl
Kontrola lekarzy czy śledzenie pacjentów? Wszystkie dane o Twoich chorobach już w Internecie!
Prywatne firmy, jak i projekty państwowe, co rusz dostarczają nowe rozwiązania informatyczne dedykowane lekarzom. Z jednej strony, mają na celu ułatwić nam dostęp do informacji, z drugiej oznaczają coraz większą kontrolę nad naszym życiem. Poniżej przedstawiamy kilka rozwiązań, które dotyczą praktycznie każdego. Mogą nam się podobać lub nie, ale stają się rzeczywistością.
Zdrowie
2013-07-30, 21:54
biuro.biuroprasowe.pl
Międzynarodowe sukcesy w walce z cyberprzestępczością w lipcu
Dla cyberprzestępców nie ma granic. A dokładniej, sprytnie je oni obchodzą – kradną pieniądze w jednym kraju, wypłacają w drugim, a wydają w jeszcze innym. Jednak, międzynarodowa współpraca organów ścigania oraz producentów z branży bezpieczeństwa z powodzeniem pomaga w walce z „globalnymi” hakerami. Eksperci z Kaspersky Lab przygotowali zestawienie lipcowych sukcesów w walce z cyberprzestępczością.
Finanse
2013-07-30, 21:54
biuro.biuroprasowe.pl
W Warszawie wspólna przestrzeń wyróżnia
Oferta mieszkaniowa w Warszawie jest bogata, a propozycje deweloperów - bardzo zróżnicowane. Czym się kierować, wybierając wymarzone „M”? Warto poszukać inwestycji, które są nie tylko nowoczesne i komfortowe wewnątrz. Okazuje się bowiem, że coraz popularniejsza wśród poszukujących własnego kąta staje się - oryginalnie zaaranżowana przestrzeń wspólna.
Nieruchomości
2013-07-30, 12:27
biuro.biuroprasowe.pl
Wyszeptać smak piwa
Krople zimnej wody na kielichu ozdobionym złotym logo feniksa… Wewnątrz naczynia jasnozłoty płyn przykryty gęstą, białą pianą - gdy zbliżymy do niego nos nasze zmysły odurzy intensywny zapach cytrusów, kolendry i goździków, a gdy jego zawartość dotnie naszych ust poczujemy delikatny, ale zdecydowany owocowy i przyprawowy smak. Czym jest to płynne złoto, jeśli nie dziełem prawdziwych mistrzów?
Kuchnia
2013-07-30, 12:26
biuro.biuroprasowe.pl
Lato w IKEA Kraków. Wakacje - dobry czas na remont kuchni
Dłuższe i cieplejsze dni, mniejszy ruch na ulicach i w sklepach, dzieci na kolonii lub u dziadków… To tylko niektóre argumenty przemawiające za tym, że wakacje to naprawdę dobry czas na odświeżenie lub remont kuchni. Jednak, aby przeprowadzić go szybko i sprawnie, powinniśmy się do niego odpowiednio przygotować. Pomogą nam w tym bezpłatnie eksperci od projektowania i montażu kuchni z IKEA Kraków. W ramach trwającej do 18 sierpnia akcji „Lato w IKEA” możemy skorzystać też z oferty montażu za pół ceny i 20% rabatu na wybrane fronty.
Zakupy / Promocje / Wyprzedaże
2013-07-30, 12:26
biuro.biuroprasowe.pl
Nowi najemcy modowi w Galerii Bronowice
Grupa LPP, właściciel jednych z najbardziej znanych i cenionych przez klientów brandów, które już na stałe wpisały się w modową mapę Polski i Europy, otworzy salony wszystkich swoich marek w krakowskiej Galerii Bronowice. Sklepy zlokalizowane będą na obu poziomach galerii i zajmą łączną powierzchnię prawie 4 tys. mkw. Największy będzie dwupoziomowy salon Reserved.
Zakupy / Promocje / Wyprzedaże
2013-07-27, 14:49
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies