8 nowych linii i 17 kolejnych miast w siatce połączeń PolskiBus.com!
PolskiBus.com wprowadza nową, rewolucyjną usługę PolskiBusGold.com, uzupełniającą dotychczasową ofertę o wyższą jakość podróżowania! PolskiBus.com zainwestował ponad 10 mln zł w najnowszą flotę ekskluzywnych autokarów PolskiBusGold.com. Łączna wartość inwestycji w 2015 r. wynosi ponad 50 mln zł.
2015-09-14, 14:53

PolskiBus.com, najwyższej jakości polski przewoźnik autokarowy będący liderem rynku zapoczątkował kolejną rewolucję na rynku transportu publicznego w Polsce! Ogólnopolski przewoźnik wprowadza innowacyjne rozwiązania, które z pewnością ucieszą wszystkich sympatyków komfortowych podróży w atrakcyjnych cenach. Już od dzisiaj można rezerwować bilety na nową, luksusową usługę PolskiBusGold.com, która wprowadza na polskie drogi zupełnie nową jakość podróżowania. Dodatkowo siatka połączeń PolskiBus.com wzbogaci się o 8 nowych tras i aż 17 kolejnych miast. Pasażerowie zyskają także możliwość podróżowania do dwóch nowych europejskich stolic – Rygi i Tallinna. Wprowadzane zmiany są kolejnym etapem konsekwentnego realizowania strategii rozwoju PolskiBus.com, która zakłada docieranie do jak najszerszego grona pasażerów z ofertą dopasowaną dokładnie do ich potrzeb względem najwyższej jakości podróży i najbardziej atrakcyjnych cen biletów.

PolskiBusGold.com jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających pasażerów. To coś więcej niż podróż. To inny, wyższy poziom komfortu. Zdecydowaliśmy się na kolejną inwestycję wartą ponad 10 000 000 zł, by po raz kolejny zrewolucjonizować rynek i odmienić oblicze transportu publicznego w Polsce. Nasza nowa usługa będzie łączyła dobrze znane i lubiane cechy marki PolskiBus.com, do których przyzwyczailiśmy już naszych pasażerów, z zupełnie nowymi udogodnieniami, takimi jak większa przestrzeń na nogi czy profesjonalna obsługa personelu pokładowego oferująca wzbogaconą propozycję cateringową.” – mówi Sir Brian Souter, Prezes Zarządu PolskiBus.com.

Od 14 września br. pasażerowie planujący swoją podróż z Warszawy do Krakowa lub Wrocławia zyskają nową możliwość wyjątkowo komfortowej podróży z PolskiBusGold.com. Od tego dnia możliwe będzie rezerwowanie biletów za pośrednictwem strony www.polskibus.com. Inauguracyjne przejazdy zaplanowano na 21 września 2015 r. Nowa marka będzie obsługiwała linię G6 Warszawa – Kraków z 4 dziennymi połączeniami oraz linię G4 Warszawa – Wrocław, z 3 połączeniami dziennie. Jej wyróżnikiem będzie całkowicie nowe, luksusowe i przestronne wnętrze, przygotowane specjalnie na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Każdy z ekskluzywnych autokarów będzie mógł zabrać na pokład 58 osób, w tym co niezwykle istotne będzie możliwość przewiezienia osób z niepełnosprawnością ruchową. To jednak nie jedyne zmiany. Nowością będzie także wzbogacona oferta cateringowa, serwowana przez profesjonalny personel pokładowy PolskiBusGold.com, który w czasie całej podróży zadba o komfort pasażerów. Autokary posiadają nowe, niezwykle komfortowe fotele, a pasażerowie będą mieć do dyspozycji jeszcze więcej miejsca na nogi oraz dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Najwyższy standard zastosowany na pokładzie sprawił, że wartość każdego z autokarów wynosi ponad 1 700 000 zł, a wartość całej inwestycji wynosi ponad 10 000 000 zł.

Komplementarność naszych usług oraz ich coraz większy zasięg sprawia, że nasza wspaniała firma obecnie posiada niezwykle atrakcyjną ofertę dla każdej grupy pasażerów. W zależności od tego, jakie są oczekiwania względem podróży nasi klienci mogą wybrać ofertę PolskiBus.com lub PolskiBusGold.com. To model, który doskonale sprawdził się w innych krajach i który w ramach naszej długoterminowej strategii, od dawna planowaliśmy wprowadzić również w Polsce. Liczymy, że nasza ekskluzywna oferta, zainspirowana najwyższą jakością oferowaną w pierwszej klasie najlepszych światowych linii lotniczych, skusi również osoby, które do tej pory nie brały pod uwagę podróży autobusami. Mamy nadzieję na poszerzenie grona naszych pasażerów o większą liczbę klientów biznesowych. PolskiBusGold.com to praca i podróż w tym samym czasie, czyli efektywne zarządzanie czasem w komfortowych warunkach. To niezwykle atrakcyjna alternatywa dla podróży służbowych samochodem. Mamy też świadomość, że wielu pasażerów, którzy towarzyszyli nam od ponad 4 lat, dorastała wraz z nami. U części z nich zmieniły się w tym czasie również oczekiwania. To między innymi dla nich powstał PolskiBusGold.com, który sprawia, że nasza oferta jest w stanie zaspokoić bardzo różne potrzeby będąc komfortową przestrzenią do pracy, rozrywki i relaksu w czasie podróży” – mówi Barry Pybis, Dyrektor Generalny PolskiBus.com.

Kolejną nowością będzie wzbogacenie oferty PolskiBus.com o 8 całkowicie nowych linii: P25, P26, P27, P28, P29, P30, P31, P32. Nowe trasy poszerzą dotychczasową siatkę połączeń o 17 zupełnie nowych miast:Augustów, Biała Podlaska, Elbląg, Kalisz, Łomża, Mława, Ostrów Wielkopolski, Ostrołęka, Płock, Piotrków Trybunalski, Siedlce, Skarżysko Kamienna, Suwałki, Sandomierz, Sieradz, Tarnobrzeg oraz Włocławek.Wprowadzone zmiany sprawią, że PolskiBus.com będzie przewoził pasażerów już na 26 trasach, docierając do 40 polskich miast i 8 europejskich lokalizacji. Na potrzeby obsługi poszerzonej siatki połączeń w tym roku zakupionych zostało 25 komfortowych, nowoczesnych autokarów o łącznej wartości ponad 40 000 000 zł.

Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com mówi: „Najnowsza oferta PolskiBus.com od tej pory dostępna będzie dla jeszcze większej liczby Polaków. Wprowadzamy do naszej oferty aż 8 nowych linii oraz 17 zupełnie nowych miast. Jest to odpowiedź na oczekiwania pasażerów i ogromną liczbę docierających do nas próśb o uruchomienie naszych połączeń właśnie w tych lokalizacjach. Nasza aktualna siatka połączeń liczy aż 26 trasy, dzięki czemu docieramy aż do 40 polskich miast i 8 europejskich lokalizacji”.

Ostatnią z naszych wspaniałych nowości jest przedłużenie już istniejącego połączenia realizowanego w ramach linii P8 Warszawa – Białystok – Wilno. Dzięki temu, już wkrótce pasażerowie będą mogli razem z PolskiBus.com dotrzeć do Rygi oraz Tallinna. To najdłuższe, ale i jedno z najciekawszych połączeń będzie realizowane we współpracy z naszą siostrzaną spółką SuperBus.com z Estonii
– dodaje Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Nowe trasy PolskiBusGold.com – kursy realizowane będą od 21 września 2015 r.

 • G4 Warszawa – Wrocław, 3 kursy dziennie

 • G6 Warszawa – Kraków, 4 kursy dziennie

Nowe trasy PolskiBus.com – kursy realizowane będą od 1 października 2015 r.

 • P25 Warszawa – Ostrołęka – Łomża – Augustów – Suwałki, 3 kursy dziennie

 • P26 Warszawa – Płock – Włocławek, 7 kursów dziennie

 • P27 Warszawa – Siedlce – Biała Podlaska, 4 kursy dziennie

 • P28 Warszawa – Piotrków Trybunalski – Częstochowa – Opole, 2 kursy dziennie

 • P29 Warszawa – Mława – Ostróda – Elbląg, 3 kursy dziennie

 • P30 Warszawa – Radom – Skarżysko Kamienna – Kielce, 4 kursy dziennie

 • P31 Warszawa – Radom – Ostrowiec Świętokrzyski – Sandomierz – Tarnobrzeg, 3 kursy dziennie

 • P32 Warszawa – Łódź – Sieradz – Kalisz – Ostrów Wielkopolski, 3 kursy dziennie

Nowa linia międzynarodowa PolskiBus.com (we współpracy z SuperBus.com) – kursy realizowane będą od 1 października 2015 r.

 • P8 / B1 Warszawa – Białystok – Wilno – Ryga – Tallinn, 2 kursy dziennie

PolskiBus.com

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje aż 26 tras docierając do 40 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia, Płocka, Włocławek, Biała Podlaska, Ostrów Wielkopolski, Łomży, Ostrołęki, Tarnobrzegu, Elbląga, Siedlec, Piotrkowa Trybunalskiego, Skarżysko Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 8 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Rygę, Wiedeń, Wilno oraz Tallinn. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 14 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

źródło: polskibus.com

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy