Opel Zafira Tourer – mistrz elastyczności w świetnej cenie
Warszawa. Elastyczność, wysoka jakość i ergonomia to znaki rozpoznawcze Zafiry Tourer – mistrza w dziedzinie wewnętrznej wszechstronności. Teraz polscy klienci mogą kupić praktycznie wyposażoną Zafirę Tourer w atrakcyjnej cenie już od 76 250 zł.
2015-08-26, 08:51

Teraz Zafira Tourer w wersji Enjoy z silnikiem 1.4 Turbo o mocy 120 KM jest dostępna w atrakcyjnej cenie od 76 250 zł. Standardowe wyposażenie w tym wariancie obejmuje m. in.: elektrycznie sterowane szyby przednie i tylne, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne w kolorze nadwozia, tempomat z ogranicznikiem prędkości, kierownicę pokrytą skóra z przyciskami sterowania, manualną klimatyzację oraz radio CD 300 mp3. 

Zafira Tourer w wersji Enjoy może być opcjonalnie wyposażona w debiutujący właśnie na polskim rynku system Opel OnStar. Ten osobisty opiekun kierowcy zapewnia użytkownikowi całodobowy dostęp do szerokiej gamy usług podnoszących bezpieczeństwo i komfort. Kompleksowy zestaw usług obejmuje całodobowy system automatycznego reagowania na zderzenie, pomoc w przypadku kradzieży pojazdu, pomoc drogową, diagnostykę pojazdu w zakresie istotnych danych eksploatacyjnych i pomiarów, a także zdalne sterowanie różnymi funkcjami pojazdu poprzez aplikację na smartfona. Jednocześnie system Opel OnStar zmienia Zafirę w mobilny punkt dostępu do Internetu, zapewniając stabilne łącze przez Wi‑Fi. Do systemu można jednocześnie podłączyć nawet 7 urządzeń. Przez pierwsze 12 miesięcy użytkowania klienci będą mogli korzystać z systemu Opel OnStar bez opłat. Dostęp do Internetu za pomocą łącza Wi-Fi w standardzie LTE 4G będzie dostępny w Polsce w późniejszym terminie.

System Opel OnStar jest oferowany standardowo w najbogatszej wersji Zafiry Tourer, czyli Cosmo. Ten siedmiomiejscowy samochód z nowej generacji ekonomicznym silnikiem 2.0 CDTI o mocy 170 KM wyposażonym w system Start/Stop jest dostępny w cenie od 104 150 zł. Dodatkowo w standardzie znajduje się m.in.: dwustrefowa sterowana elektronicznie klimatyzacja, przednie i tylne czujniki parkowania, układ wspomagania ruszania na pochyłościach oraz tylne światła w technologii LED.

Zafira Tourer w wersji Cosmo jest standardowo wyposażona w układ foteli Flex7, który zapewnia wyjątkową uniwersalność. Każdy z trzech foteli w drugim rzędzie można złożyć na płasko. Częścią układu Flex7 są unikatowe fotele klubowe „Lounge Seating”, dzięki którym pasażerowie siedzący z tyłu mają mnóstwo miejsca. Oparcie środkowego fotela zamienia się w wygodny podłokietnik dla pasażerów siedzących z prawej i z lewej strony. Możliwość dużej regulacji wzdłużnej, w tył i w przód, zapewnia dodatkowe miejsce na nogi, a dzięki przesunięciu do środka kabiny powstaje dodatkowe miejsce na ramiona – unikatowa innowacja w segmencie. W wersji Enjoy system ten jest oferowany opcjonalnie.

Wielokrotnie nagradzana w konkursach branżowych Zafira Tourer łączy elegancki wystrój kabiny z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz oferuje szereg dodatkowych opcji zwiększających bezpieczeństwo i wygodę. Poza aktywnym układem jezdnym FlexRide do najciekawszych rozwiązań technologicznych należą systemy wspomagania kierowcy, takie jak układ ostrzegający o pojazdach w martwym polu Side Blind Spot Alert, kamera przednia drugiej generacji Opel Eye z systemem rozpoznawania znaków drogowych i ostrzeżeniem o opuszczeniu pasa ruchu, adaptacyjny układ oświetlenia przedniego AFL+ z aktywną regulacją zasięgu świateł Intelligent Light Ranging, zaawansowany układ wspomagania parkowania Advanced Park Assist i kamera cofania. Dzięki panoramicznej szybie przedniej połączonej z panoramicznym oknem dachowym do kabiny zawsze wpada dużo naturalnego światła.

Informacja jest ważna na dzień publikacji. Wszystkie ceny podane w informacji uwzględniają aktualnie obowiązujące rabaty. Specyfikacja techniczna oraz szczegółowe informacje na temat modelu Zafira są dostępne na stronie marki Opel oraz u Autoryzowanych Dystrybutorów.

źródło: media.gm.com

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy