Pół miliona „Tojatoty” dla klientów saloników
500 000 egzemplarzy bezpłatnego magazynu „Tojatoty. Lato 2015” zostanie rozprowadzonych podczas wakacji w wybranych punktach należących do sieci handlowej Kolportera. Czasopismo otrzymają klienci, którzy kupią jeden z magazynów lifestylowych.
2015-07-13, 09:13

Magazyn „Tojatoty” adresowany jest do czytelników preferujących nowoczesny i zdrowy styl życia. Na jego łamach publikowane są teksty poświęcone modzie, urodzie, motoryzacji, psychologii, podróżom i kulinariom. – Darmowy egzemplarz „Tojatoty” otrzymają klienci, którzy kupią w punkcie naszej sieci jedno z wybranych lifestylowych czasopism – informuje Piotr Lech, w Kolporterze menadżer ds. promocji.

Magazyn będzie wydawany – do końca sierpnia br. lub do wyczerpania się nakładu – w 500 salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press, zlokalizowanych w dużych i średnich miastach.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Spółka zbudowała największą w Polsce, zlokalizowaną w sklepach detalicznych, sieć ponad 25 tysięcy terminali do sprzedaży doładowań prepaid. Terminale realizują również płatności i usługi elektroniczne. Kolporter jest właścicielem 820 saloników prasowych i 192 salonów Top-Press.

Biuro Prasowe Kolportera

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy