Piraci na plaży w Tarasach Zamkowych
Z początkiem wakacji Tarasy Zamkowe przygotowały dla najmłodszych moc atrakcji. W najbliższy weekend, 11-12 lipca, w lubelskim centrum handlowym pojawią się piraci. W trakcie specjalnie zorganizowanych pirackich gier i zabaw, uczestnicy będą m.in. poszukiwać ukrytych skarbów i próbować pirackich smakołyków.
2015-07-10, 13:10

Najbliższy weekend w Tarasach Zamkowych upłynie pod znakiem dobrej zabawy i niezapomnianych przygód. Pirackie wyzwania dla maluchów obejmować będą zabawy na plaży zlokalizowanej na parterze centrum. Śmiałkowie zmierzą się między innymi z rozgrzewką piratów, czekoladowym tańcem, łowieniem ryb i koników morskich, poszukiwaniem dukatów czy przygotowaniem łódki z papieru. Nie zabraknie malowania twarzy oraz tworzenia charakterystycznej dla piratów opaski na oko.

Animatorzy, koordynujący wykonywanie poszczególnych zadań, nagradzać będą dzieci pieczątką, zawierającą część mapy. Każdy, kto zbierze je wszystkie, będzie następnie próbował znaleźć ukryty skarb.

O odpowiedni klimat wydarzenia zadba specjalnie przygotowana na tę okazję scenografia: pirackie flagi, skrzynia z dukatami oraz basenik do połowu rybek. Nad całością czuwać będą animatorzy w pirackich strojach. Zabawy przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Wstęp jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy na pirackie gry i zabawy w godz. 10.00 – 20.00!

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy