Złoty medal targów poznańskich dla IPOSYSTEM
IPOsystem po raz kolejny został doceniony przez ekspertów. Tym razem zdobył Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich ITM Polska 2015.
2015-06-23, 21:36

Targi ITM (Innowacje-Technologie-Maszyny) to największe targi przemysłowe w kraju, jedno z najważniejszych wydarzeń związanych z branżą produkcji maszyn i obróbki metali. Prezentowane są tu innowacyjne rozwiązania technologiczne usprawniające produkcję i funkcjonowanie przedsiębiorstw. W tym roku, w dniach 9-12 czerwca, uczestniczyło w nich blisko 1000 wystawców z 27 krajów oraz prawie 17 000 zwiedzających. W ramach targów odbył się szereg konferencji i paneli dyskusyjnych, podczas których omawiane były tematy związane z szeroko rozumianą produkcją.

W gronie wystawców była także firma UIBS Teamwork z Rybnika, która zaprezentowała swój sztandarowy produkt: IPOsystem – inteligentny system samodzielnie zarządzający produkcją.  - Nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających, którzy mogli dowiedzieć się jak działa system oraz w praktyce zapoznać się z możliwościami Terminali Prac, które sterują pracą ludzi i maszyn na halach produkcyjnych. Przez tych kilka dni mieliśmy okazję do bezpośrednich spotkań z potencjalnymi klientami na neutralnym gruncie, odbyliśmy szereg ciekawych rozmów, nawiązaliśmy nowe kontakty biznesowe. Równie ważne jest to, że mogliśmy zetknąć się z najnowszymi trendami w branży, poznać oczekiwania czy też problemy potencjalnych klientów tak, by w przyszłości móc im sprostać – mówi Krzysztof Fiegler, współwłaściciel UIBS Teamwork i Dyrektor Handlowy, ekspert zajmujący się m. in. nadzorem nad realizacją wdrożeń IPOsystem w przedsiębiorstwach. - Złoty Medal MTP dla IPOsystem to dla nas ogromne wyróżnienie, przyznane  w ramach branżowego wydarzenia, skupiającego ekspertów i praktyków z całego świata – dodaje K. Fiegler.

IPOsystem jest pierwszym na świecie systemem Inteligentnej Fabryki (Smart Factory), który samodzielnie i bezpośrednio steruje produkcją. IPOsystem, bez udziału planistów i osób dozoru bezpośredniego na halach produkcyjnych, podejmuje optymalne decyzje dotyczące kolejności realizacji i doboru zasobów dla poszczególnych czynności technologicznych. Co więcej, IPOsystem umożliwia łączenie ze sobą procesów realizowanych w różnych halach produkcyjnych, a nawet przedsiębiorstwach w inteligentne sieci, które same się optymalizują.

Jest to rozwiązanie, które z powodzeniem zostało wdrożone już w 5 firmach, trwają prace związane z implementacją systemu w kolejnych 10 przedsiębiorstwach. Co ważne, system, który ma szansę zrewolucjonizować polską i światową gospodarkę, jest efektem pracy polskich specjalistów.

***

IPOsystem - (Intelligent Production Organization System) - to pierwszy na świecie inteligentny system zarządzający produkcją, który samodzielnie steruje pracą i przydziałem zasobów (pracowników, maszyn i materiałów) na hali produkcyjnej. IPOsystem uzupełnia i wspomaga systemy klasy ERP, dostarczając zarządzającym bieżących informacji w zakresie aktualnego stanu zasobów i zleceń produkcyjnych, terminów realizacji zamówień, rozliczania czasu pracy, kosztów, wyników kontroli jakości, braków produkcyjnych, awarii itp. Jest efektem pracy zespołu polskich programistów, technologów i managerów  firmy UIBS Teamwork z Rybnika.

UIBS Teamwork Sp. z o.o. - firma z branży IT, oferująca kompleksowe usługi doradcze z zakresu planowania i zarządzania produkcją. Skupia ekspertów z wielu dziedzin, m.in. programistów, managerów, technologów. Siedziba firmy mieści się w Rybniku (woj. śląskie).

Więcej informacji: www.iposystem.com.pl

 

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy