Włoska restauracja w Krakowie przyjazna dla dzieci
Cosa Nostra, włoska restauracja położona na krakowskim Kazimierzu to połącznie rodzinnej atmosfery z oryginalną włoską kuchnią. Niezobowiązujący nastrój, autentycznie włoskie smaki i szeroko uśmiechnięta obsługa to niepowtarzalne połączenie klimatu tego miejsca.
2014-06-23, 22:54

Cosa Nostra, restauracjia przyjazna dla rodzin z dziećmi, właśnie najmłodszym proponuje nowe, zdrowe dania. Na początek Szef Kuchni rekomenduje zupkę warzywną minestrone lub klasyczny krem z pomidorów. Mały smakosz może się tu delektować filetem z kurczaka podawanym, co warte podkreślenia – z frytkami z pieca oraz sałatką wiosenną. Dla małych miłośników makaronów restauracja proponuje penne z sosem ze świeżych pomidorów. Jeżeli jednak maluch ma ochotę na pizzę, w Cosa Nostra proponowana jest mini Margerita. Słodkim akcentem na zakończenie posiłku będą lody z owocami lub sałatka ze świeżych owoców.

Jak podkreśla Agnieszka Kopecka, PR Manager od poniedziałku do piątku w porze lunchu, od 12.00 do 16.00 dla opiekunów maluszków też przygotowaliśmy specjalną propozycję. Na dania z karty gwarantujemy rabat w wysokości 40%. Dodatkowym atutem w Cosa Nostra jest kącik zabaw, gdzie dzieciaki w radosny sposób mogą spędzić czas. Tak więc nie tylko dla dzieci Cosa Nostra przygotowała wyjątkowo przyjazną ofertę.

 

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy