Nowa wersja sosrodzice.pl
Wystartowała nowa wersja serwisu www.sosrodzice.pl. Strona skierowana jest do rodziców poszukujących rzetelnych informacji o opiece nad dziećmi. Witryna dedykowana jest użytkownikom otwartym na dyskusję o aktualnych trendach wychowawczych, pragnącym zapoznawać się z recenzjami produktów oraz poradami dotyczącymi rozwoju i zdrowia dzieci.
2013-05-06, 16:33

W odświeżonej wersji serwisu wprowadzono nowy layout oraz nowe funkcjonalności i działy. Obok bardzo popularnych kategorii rodzicielskie hity, rodzicielskie kity, umieszczono informację o najnowszych gadżetach dla rodziców. Ponadto rozbudowano dział kalkulatorów. Teraz Czytelnicy mogą skorzystać z intuicyjnych w obsłudze: kalkulatorów porodu, kalkulatora tygodnia ciąży oraz dni płodnych. W nowej wersji strony wprowadzony został dział „kontrowersyjnie”, w którym publikowane są odważne opinie na często różniące rodziców tematy.

Pozostano przy formule na bieżąco uzupełnianej podkategorii „Miejsc przyjaznych rodzinom z dziećmi”. Na stronie powstaje mapa, będąca efektem odwiedzin wybranych miejsc w kraju i opisywaniu wrażeń w formie recenzji.

Witryna zachęca ponadto do lektury rodziców lubiących czytać, na bieżąco aktualizowanym działem z recenzjami książek dla rodziców.

W każdy piątek publikowana jest cotygodniowa lista promocji na artykuły dla dzieci, dzięki której rodzice mogą czerpać informacje o aktualnych promocjach na pieluszki, chusteczki nawilżane, zabawki, itd., oszczędzając na podstawowych zakupach.

Nowe kategorie i funkcjonalności ułatwiają nawigację po stronie. Portal jest uporządkowany i przyjazny w obsłudze. Dostosowany także do odbioru w wersji mobilnej na komórce.

Nowy portal sosrodzice.pl to druga wersja strony dla rodziców ceniących miejsca niebanalne i z charakterem. Odpowiedź na wzrastające oczekiwania internautów oraz wynik sukcesywnego, dynamicznego wzrostu liczby użytkowników witryny.

Zapraszamy do odwiedzin!

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy