Francuski styl dla najmłodszych. Otwarcie salonu Petit Bateau w CH Klif Gdynia
4 maja w Centrum Handlowym Klif Gdynia otwarty zostanie salon francuskiej marki odzieży dziecięcej – Petit Bateau. Stylowe kolekcje wysokiej jakości ubrań już od 120 lat zdobywają uznanie rodziców na całym świecie. Od soboty odzież z „Małą Łódeczką” dostępna będzie także dla mieszkańców Trójmiasta.
2013-04-30, 18:36

Znaną na całym świecie francuską markę Petit Bateau, od soboty, 4 maja będzie można znaleźć na pierwszym piętrze CH Klif Gdynia. Na powierzchni 66 mkw. znajdą się wysokiej jakości ubrania oraz piżamy dla młodszych i starszych dzieci, a także niezbędny asortyment na wyprawkę dla noworodka. W nowym salonie dostępne będą zarówno rozpoznawane na całym świecie kolekcje stałe, jak również sezonowe.

Tradycje Petit Bateau sięgają początków ubiegłego stulecia, kiedy to firma Pierre’a Valton’a zrewolucjonizowała dziecięcą modę. To właśnie jego syn zaprojektował parę chłopięcych majteczek, której nazwę „Petit Bateau” zaczerpnął ze znanej francuskiej kołysanki. Dziś, po 120 latach istnienia, marka oferuje jedne z najbardziej ekologicznych ubrań na świecie. Do ich produkcji wykorzystywana są tylko naturalne tkaniny, jak np. bawełna z domieszką włókien jedwabiu, płótna czy wełny. Każdorazowo odzież jest dokładnie kontrolowana pod względem wytrzymałości, wygody noszenia, odporności na pranie oraz trwałości kolorów. Petit Bateau to również bezpieczeństwo. Piżamy i bielizna posiadają znak Oeko Tex, który gwarantuje, że ubrania nie zawierają substancji rakotwórczych i alergicznych. To wszystko po to, aby zapewnić komfort noszenia odzieży najmłodszym, a rodzicom dać poczucie, że zdrowie ich dzieci jest odpowiednio chronione.

Salony marki Petit Bateau są już obecne w 39 krajach, m. in. w: USA, Chinach, Niemczech, Włoszech, Portugalii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Od 4 maja stylowe ubrania dla dzieci znaleźć będzie można również na pierwszym piętrze Centrum Handlowego Klif Gdynia.

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy