JCommerce z QlikView na Golf Business League
Firma QlikTech wraz z JCommerce SA - partnerem wdrożeniowym QlikView w Polsce – została  sponsorem tegorocznego cyklu turniejów Golf Business League. Podczas każdego turnieju uczestnicy będą mieli możliwość konsultacji z ekspertami JCommerce na temat możliwości i zalet wdrożenia QlikView - innowacyjnej platformy Business Intelligence w ich organizacjach.
2013-04-16, 14:03

Golf Business League to cykl 4-ech dwudniowych turniejów rozgrywanych na najlepszych polach golfowych w Polsce wraz z wieczornymi spotkaniami w wyjątkowych hotelach. Startują w nich przedstawiciele biznesu z całej Polski. Zakończeniem cyklu jest pięciodniowy zagraniczny turniej rozgrywany jesienią, który będzie nagrodą dla najlepszych graczy Ligi.

Kalendarz imprez w ramach cyklu obejmuje:

  • 7-8 Maj Międzyzdroje (Amber Baltic, Marena Wellness & Spa),
  • 21-22 maj Trójmiasto (Sierra Golf Club, Hotel Wasko),
  • 25-26 czerwiec Warszawa (Sobienie Królewskie GC, Hotel Sobienie Królewskie),
  • 10-11 wrzesień Wrocław (Toya G&CC, Hotel Haston),
  • Październik lub listopad - dwa zagraniczne turnieje.

- Cieszymy się, że wraz z firmą QlikTech, producentem platformy QlikView, mamy możliwość zaangażowania się w organizację Golf Business League. Wierzymy, że tegoroczny cykl turniejów przyniesie wiele emocji sportowych oraz stanie się okazją wymiany doświadczeń biznesowych w obszarze Business Intelligence – wyjaśnia Piotr Zyguła, Prezes Zarządu firmy JCommerce SA, posiadającej tytuł QlikView Solution Provider.

QlikView to narzędzie klasy Business Intelligence do samodzielnego wykonywania zaawansowanych analiz biznesowych, które pomaga managerom w podejmowaniu szybszych i trafniejszych decyzji. Za pomocą QlikView użytkownicy biznesowi mogą tworzyć skomplikowane, a zarazem bardzo czytelne kokpity menadżerskie. Więcej na temat platformy QliView znajduje się na stronie: www.jcommerce.pl/qlikview

JCommerce SA zaprasza wszystkich pasjonatów i amatorów golfa do udziału w cyklu Golf Business League. Więcej informacji dotyczących warunków uczestnictwa znajduje się na stronie www.businessleague.pl

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy