Firmy.net już na Windows 8, wkrótce na Androidzie i iOS
Firmy.net – należący do NNV AG portal kompleksowo promujący firmy w internecie – udostępnił darmową aplikację dla użytkowników urządzeń mobilnych i komputerów z systemem Windows 8. Wkrótce baza Firmy.net ma także zostać udostępniona na platformie Android i iOS.
2013-04-11, 12:37

Aplikacja Firmy.net na Windows 8 jest dostępna w Sklepie Windows, w kategorii "Biznes". Przy jej  pomocy można łatwo i szybko znaleźć dowolną firmę. Wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarce interesujące nas kryteria: branżę, usługę lub produkt, lokalizację. Na temat każdej z wyszukanych firm możemy dowiedzieć się więcej czytając jej opis, sprawdzając lokalizację na mapie, a także dane kontaktowe. Ciekawą funkcją jest również możliwość posortowania firm z wyników wyszukiwania w zależności od tego, w jakiej odległości od użytkownika się znajdują.

Nie da się ukryć, że w komunikacji firma-klient coraz częściej pośredniczą urządzenia przenośne. W Firmy.net nie mogliśmy przegapić tego trendu, dlatego od kilku miesięcy pracowaliśmy nad tworzeniem i rozwojem naszych aplikacji mobilnych. Chcemy, aby promujące się u nas przedsiębiorstwa mogły jeszcze skuteczniej prezentować swoją ofertę i docierać do nowych klientów. Pierwszym efektem naszej pracy jest udostępnienie aplikacji Firmy.net dla posiadaczy smartfonów, tabletów i komputerów z Windows 8. Już niedługo pojawi się aplikacja Firmy.net na systemy iOS i Android – zapowiada Michał Kurczycki, przedstawiciel firmy NNV AG, właściciela portalu Firmy.net.

Aplikację Firmy.net na Windows 8 można pobrać pod adresem: http://apps.microsoft.com/windows/pl-PL/app/42689d16-1591-4c5b-8b50-e283049e722a.

Firmy.net to portal, który umożliwia kompleksową promocję firm w internecie. Od tradycyjnych, branżowych katalogów firm różni się rozbudowanymi możliwościami ekspozycji. Firmy.net jest także twórcą programu Firma Przyjazna Internautom, który promuje przedsiębiorstwa dbające o wysoki standard komunikacji z klientami w internecie. Projektem prowadzonym przez portal jest także serwis zakupów grupowych dla firm Okazje.Firmy.net. Właścicielem Firmy.net jest firma NNV AG.

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy