Marka S.A. rozszerza swoją ofertę i zasięg geograficzny
Marka S.A., notowana na NewConnect i Catalyst, podpisała umowę o współpracy ze spółką Kredytoperator. Dzięki niej szybkie pożyczki gotówkowe od maja będą dodatkowo udzielane przez około 600 punktów sprzedaży na terenie całej Polski.
2013-04-10, 10:22

Marka rozpoczęła współpracę z Kredytoperator Sp. z o.o. W jej ramach pośrednik kredytowy zaoferuje szybkie pożyczki gotówkowe od kwoty 300 do 2000 zł na konto osób fizycznych na okres od 20 do 60 tygodni. Przy zaciągnięciu pożyczki na konto Klient będzie szybko zweryfikowany pod względem jego wiarygodności również za pomocą zewnętrznej bazy biura informacji gospodarczej, co zapewni znaczne zmniejszenie ryzyka niespłacalności pożyczek.

„Od grudnia ub.r. przeprowadzaliśmy program pilotażowy, związany z nowym kanałem dystrybucji pożyczek za pomocą pośredników kredytowych. Wszystkie procedury dotyczące wprowadzenia tego produktu do naszej oferty zostały przeprowadzone pomyślnie, co oznacza udane przeprowadzenie kolejnych działań związanych z restrukturyzacją”

– mówi Jarosław Konopka, Prezes Zarządu Marka S.A.

Aktualna strategia Marki zakłada bezpieczny i stabilny rozwój, polegający m.in. na optymalizacji kanałów sprzedaży. Od grudnia 2012 r. Marka nawiązała współpracę już z 8 mniejszymi pośrednikami kredytowymi działającymi m. in. w Białymstoku, Bydgoszczy, Olsztynie, Łodzi, Tarnowie, Dębicy, Przeworsku, Nowym Mieście i Nowym Dworze Gdańskim. Dodatkowo, w marcu Zarząd rozszerzył działalność przedstawicieli handlowych na województwo świętokrzyskie, w pierwszej kolejności na teren Kielc.

Zawarcie umowy o współpracy z pośrednikiem kredytowym, posiadającym około 600 punktów sprzedaży na terenie całej Polski, jest niewątpliwie sporym sukcesem, gdyż dzięki niej jesteśmy obecni we wszystkich regionach kraju. To zapewni stabilny i zrównoważony rozwój Spółki i w perspektywie pozytywnie wpłynie na nasze wyniki finansowe. Warto zaznaczyć, że taka współpraca pokrywa się z naszą strategią, polegającą na bezpiecznym i niskonakładowym rozwoju terytorialnym” – dodał Jarosław Konopka.

Pierwsze pożyczki przy współpracy ze spółką Kredytoperator zostaną udzielone już w maju. Obecnie Marka jest na etapie wdrożenia systemu informatycznego, który umożliwi sprawny przepływ informacji między Spółką a pośrednikiem. Po uruchomieniu drugiego kanału dystrybucji Marka aktywnie pracuje nad dalszym zwiększeniem swojej oferty produktowej.

Informacje o Spółce:

Marka S.A. to doświadczona instytucja finansowa, specjalizująca się w dostarczaniu szybkich pożyczek gotówkowych z obsługą w domu klienta. Firma oferuje pożyczki o wartości od 200 do 2 000 zł na okres od 2 do 60 tygodni, przy czym pożyczki o dłuższym okresie spłaty (40-60 tygodni) oferowane są stałym i lojalnym klientom. W połowie września 2011 r. do oferty firmy wprowadzono nowe produkty tj. pożyczki na 15 oraz 30 dni, które wzbogaciły i uatrakcyjniły dotychczasową ofertę. Według danych na czwarty kwartał 2012 r. Spółka posiada - blisko 25 tys. klientów (26,9 tys. aktywnych umów).

Działalność sprzedażowa i inwestycyjna realizowana jest na obszarze dziewięciu województw: podlaskiego, lubelskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego oraz małopolskiego. Obsługą klientów zajmuje się ponad 400 wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych, docierających nawet do najmniejszych miejscowości w obszarze działania firmy.

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy