Kup dowolny produkt ActiveJet, a otrzymasz rabat na zakup biletu na mecz Legii Warszawa
Już dziś rusza wielka akcja promocyjna ACTION S.A., właściciela produktów marki ActiveJet oraz sponsora głównego Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa. Wystarczy zakupić dowolny produkt ActiveJet na jednym z warszawskich stoisk produktów tej marki, aby otrzymać rabat na zakup biletu na mecz Legii Warszawa. Jeden produkt to jeden voucher na bilet za zniżką 20 procent. Akcja promocyjna trwa od 8 do 21 kwietnia 2013 r.
2013-04-08, 12:20

Od początku współpracy sponsorskiej z Legią Warszawa stale organizujemy konkursy dla kibiców stołecznego klubu. Z naszych analiz wynika, że cieszą się one ogromną popularnością. Ze względu na trwające już rozgrywki w rundzie wiosennej zdecydowaliśmy się na uruchomienie specjalnej akcji promocyjnej. Wystarczy nabyć dowolny produkt ActiveJet, aby otrzymać 20-procentową zniżkę na zakup biletu na mecz Legii Warszawa

- komentuje Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Marki w ACTION S.A., będącej właścicielem marki ActiveJet.    

Voucher upoważnia do otrzymania rabatu w wysokości 20% na zakup biletu na wybrany mecz Legii Warszawa rozgrywany na Pepsi Arenie w Warszawie. Voucher jest ważny na jeden z meczów: z Ruchem Chorzów (16 kwietnia 2013r.), Pogonią Szczecin (20 kwietnia 2013r.) lub Lechią Gdańsk (4 maja 2013r.).

Aby skorzystać z rabatu wystarczy zabrać ze sobą voucher otrzymany w miejscu zakupu produktów ActiveJet i udać się z nim do kas przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Wybrać miejsce na stadionie i zakupić bilet. W ten sposób, na podstawie posiadanego vouchera każdy zainteresowany akcją klient otrzyma 20% rabatu na zakup biletu. Trzeba jednak pamiętać, że ze względów organizacyjnych, aby nabyć bilet na mecz drużyny Legia Warszawa trzeba posiadać Kartę Kibica. Warunki wyrobienia takiej Karty dostępne są na stronie legia.com. Rabaty nie sumują się. Akcja promocyjna dotyczy wysp ActiveJet (Enteria), zlokalizowanych w centrach handlowych na terenie Warszawy i okolic.

***

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT i RTV/AGD w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego. Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest również producentem sprzętu IT pod własnymi markami: Actina (komputery stacjonarne, serwery), ActiveJet (materiały eksploatacyjne, produkty oświetleniowe

i zasilające) oraz Actis (materiały eksploatacyjne). 18.11.2011 spółka ACTION S.A. podpisała umowę sponsorską ze stołecznym klubem piłkarskim Legia Warszawa. Na mocy umowy marka ActiveJet będzie pełnić rolę głównego sponsora Legii do 31 grudnia 2013 roku.

Więcej informacji na: www.action.pl

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy