Modny od stóp do głów!
Mężczyzna, który chce być dziś na topie musi także zadbać, aby jego bielizna wpisywała się w panujące trendy. W przeszłości, panowie nosili ten sam rodzaj bielizny, co ich ojcowie i posiadali jeden model slipów w całym życiu. Schematyczne działania oraz brak szaleństwa charakteryzowały gusta większości z nas. Dziś moda staje się jednak coraz bardziej istotnym czynnikiem w naszym życiu, a zakup odpowiedniej bielizny wymaga większego wysiłku.
2013-04-04, 21:39

Czy świat bielizny to arena przeznaczona tylko dla kobiet? Oczywiście, że nie! Należy pamiętać o tym, że bielizna męska, może być równie ładna i wygodna jak kobieca. Współczesny mężczyzna- to człowiek nowoczesny, dbający o swój wygląd, ciało, strój, a co za tym idzie również bieliznę. Prezencja w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna, a to, co nosimy pod ubraniem ma duże znaczenie również dla kobiet. Tak też, pytanie- jaką bieliznę wybrać?, staje się bardziej skomplikowane.

Na szczęście wybór męskiej bielizny na polskim rynku jest naprawdę spory. Widoczny jest coraz większy zasób wzorów, kolorów oraz tkanin, co daje szerokie możliwości popisów nowoczesnym markom.Bielizna męska jest w trakcie rewolucji”- mówi przedstawicielka internetowego sklepu z bielizną Kontri.pl – Małgorzata Nowakowska. „Ten świat rośnie w siłę. Ponadto, mężczyźni są coraz bardziej świadomi, że kupują bieliznę nie tylko dla wygody, ale również, aby dobrze wyglądać”. To daje duże pole do manewru. Klasyczne „wycinane” slipy odchodzą w zapomnienie, a większość panów wybiera modne obcisłe bokserki albo ich luźniejszą wersje. Są wygodne, nie marszczą się, wyglądają schludnie. Pasują zarówno do sportowych ubrań, jak i garnituru. W zależności od modelu mogą podkreślić zalety lub ukryć niedoskonałości sylwetki i co najważniejsze podobają się kobietom, więc idealnie sprawdzą się na intymnym spotkaniu z wybranką serca. Te, najpopularniejsze fasony bielizny, dostępny są w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Warto zatem zaszaleć i poszukać kolorów odpowiednich dla siebie.

Co zrobić, aby wyglądać modnie, czuć się komfortowo i do tego spodobać kobiecie? Dobrać odpowiednią bieliznę i pamiętać o tym, aby bielizna pasowała do naszego wizerunku oraz stroju. Mężczyzna na topie wie, że jego bielizna również musi wpisywać się w panujące trendy. Panowie, zrezygnujcie więc z ponurych bawełnianych majtek i zamieńcie je na dopasowaną i ciekawą bieliznę!

KONTAKT / AUTOR
Archiwum i notki ogólnodostępne
Źródło podane na dole notki prasowej.
Dane z firm zewnętrznych.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy